Головна » Легка атлетика » Кропивничанин Дмитро Яковенко вийшов до фіналу чемпіонату України

YakovenkoСьогодні у Сумах в легкоатлетичному манежі СумДУ стартував чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні.

Відбулася кваліфікація у стрибках у висоту серед чоловіків. Для виходу до фіналу, що пройде завтра (початок о 16:35), виходять спортсмени, які подолали кваліфікаційний норматив 2,15 метрів.

На цю дисципліну особливі надії покладали шанувальники легкої атлетики на Кіровоградщині. У ній виступали Дмитро Яковенко і Антон Мокряк. Антон не вдало виступив, посівши 14-е місце серед 17-ти спортсменів. Він з перших спроб подолав планки 1,95 та 2,00 метри. А от планка висотою 2,05 метри з трьох спроб виявилася недосяжною.

Виступ Дмитра Яковенка змусив похвилюватися його шанувальників. Він з перших спроб подолав планки 2,00 і 2,05 метри. А от на планці 2,10 метри ледь не спіткнувся – лише з третьої спроби її подолав. А ось планку 2,15 метри, яка є кваліфікаційним норматив, подолав з першої спроби. До фіналу вийшли вісім спортсменів, серед яких Дмитро Яковенко.

Нагадаємо, що першою спортсменкою з Кіровоградщини на змаганнях виступила Дар’я Константінова. Вона виступала у третьому кваліфікаційному забігу в бігу на 60 метрів серед жінок. Дар’я Константінова виграла свій забіг, продемонструвавши результат 7,78 с, і вийшла до півфіналу. Півфінальній забіги відбудуться сьогодні о 17:00, а фінальні – о 18:50.

Про виступи легкоатлетів на чемпіонаті України-2019 з легкої атлетики у приміщенні оперативно можете прочитати на порталі «Спортивна Кіровоградщина».


error: Копіювання заборонено!