Головна » Блоги » У Кенморі через морози скоротять дистанцію гонки КС з біатлону

pidruchniy_b2Організатори сьомого етапу Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі змушені підлаштовуватися під погодні умови.

Про це повідомляє Xsport з посиланням на NRK.

Синоптики прогнозують температуру близько -30 ° C, тоді як за правилами IBU спортсмени не можуть виходити на старт при температурі нижчій за -20 ° C.

Організатори вирішили скоротити дистанцію чоловічої індивідуальної гонки з 20 до 15 кілометрів, а жіночої з 15 – до 12,5 кілометрів. Гонка відбудеться 7 лютого. Натомість, естафети і мас-старти проведуть на день раніше – 8 і 9 лютого відповідно.

Як повідомили сайту biathlon.com.ua старші тренери збірної команди України Андрій Прокунін і Юрай Санітра, в попередні склади для поїздки на два заокеанських етапу Кубку світу внесені деякі корективи.

Так, Руслан Ткаленко, чия участь в гонках в  Кенморі планувалася спочатку, залишився в Антхольці, де буде готуватися до чемпіонату Європи. Таким чином, на сьомому етапі Кубку світу буде заявлений Тарас Лесюк, який в попередньому варіанті запрошувався з розрахунком на етап в Солт-Лейк-Сіті.

У жіночій збірній зміни пов’язані з Марією Кручовою, яка буде заявлена ​​на обидва етапи, і розглядається варіант її участі в індивідуальній гонці в Кенморі. Але все буде залежати від самопочуття спортсменки безпосередньо в день подачі заявки на гонку.

На даний момент перший “десант” вже висадився в Канаді: Олена Підгрушна, Юлія Журавок, Надія Бєлкіна і Яна Бондар вже випробували канадські тренувальні траси. 3 лютого до них приєднаються Юлія Джима і Марія Кручова, а також чоловіча команда на чолі з Юраєм Санітрою.

Повний склад нашої команди на сьомий етап Кубку світу виглядає так:

Жінки
 Олена ПідгрушнаЮлія Джима

Юлія Журавок

Надія Бєлкіна

Марія Кручова

Яна Бондар

Чоловіки
 Дмитро ПідручнийАртем Прима

Сергій Семенов

Артем Тищенко

Тарас Лесюк

 

Після закінчення стартів в Кенморі Юлія Журавок, Артем Прима та Сергій Семенов повернуться в Європу для проведення тренувальних зборів перед чемпіонатом Європи, який пройде в Раубічах з 20 по 24 лютого. Решта спортсменів будуть заявлені на восьмий етап Кубку світу.


error: Копіювання заборонено!