Головна » Перша ліга » ФК “Металіст 1925″ підписав екс-захисника “Інгульця”

Metalist-ing-2ФК “Металіст 1925″ уклав угоду ще з двома новачками. Гравцями нашої команди стали 24-річний екс-захиник “Гірника-Спорт” Дмитро Сидоренко та 28-річний екс-півзахисник “Авангарда” Дмитро Гранкін.

Сидоренко Дмитро Віталійович

Позиція - захисник
Дата народження - 31 липня 1994 р.
Зріст - 190 см. Вага - 85 кг.

Дмитро Сидоренко – вихованець маріупольского футболу, а саме ФК “Маріуполь” (перші тренери – Валерій Коротков та Юрій Ярошенко). У Чемпіонаті ДЮФЛУ грав за ФК “Маріуполь”, загалом в його активі 36 матчів та один забитий м’яч.

На професійному рівні виступав за маріупольский “Іллічівець-2″, ФК “Маріуполь” U-19, ПФК “Суми”, МФК “Кремінь”, “Інгулець-2″ та “Гірник-Спорт”. У складі останнього провів півтора року (41 матч, два забиті м’ячі). Основна позиція – центральний захисник. У “Металісті 1925″ буде виступати під 2-м номером.

Гранкін Дмитро Олександрович

Позиція - півзахисник
Дата народження - 11 червня 1990 р.
Зріст - 184 см. Вага - 79 кг.

Дмитро Гранкін – вихованець харківського футболу, а саме ФК “Металіст” (перший тренер – Валерій Мкртчан). У Чемпіонаті ДЮФЛУ у складі харківської команди провів 82 матчі, в яких відзначився 19-ма забитими м’ячами.

На професійному рівні виступав за дубль “Металіста”, “Геліос” та “Авангард”, а також аматорські “Соллі Плюс” та “Електроважмаш”. Останнім клубом Дмитра був краматорський “Авангард”, за який в пешій частині цього сезону він провів 10 матчів. Основна позиція – опорний півзахисник. У “Металісті 1925″ буде виступати під 18-м номером.

Офіційний сайт ФК ФК “Металіст 1925″


error: Копіювання заборонено!