Головна » Блоги » Дмитро Михайленко: у міжсезоння ми якісно підсилили склад

MihalenkoГоловний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про плани підготовки команди під час першого збору в Туреччині.

-Дмитро Станіславович, давайте ще раз поговоримо про новачків. Чому саме вони зараз в команді, і чого ви від них чекаєте?

– Трансфери у першу чергу націлені на підсилення команди, як в атаці, так і у захисті. Нам требо було підіймати конкуренцію. Ми дуже задоволені тим, яку роботу провели у міжсезоння, зумівши залучити до команди хороших, якісних гравців. Якщо говорити про персоналії, той же Зураб Очігава додасть нам надійності в обороні, а Орест Кузик, Вадим Яворський і Юрій Романюк  (Яворський поки що не підписав ще офіційний контракт з клубом – прим. ред.), вважаю будуть якісним підсиленням нашої атакуючої лінії. Тому можна сказати, що міжсезоння для нас пройшло добре у плані трансферів.

-А що скажете про молодь і тих хлопців, які повернулися з оренди? Наскільки вони пішла їм на користь?

– І для Олександра Сафронова, і для Олександра Бєляєва, оренда, безумовно, була корисною – у обох було багато ігрової практики, чого не можна сказати про Каміля Хучбарова, адже він мало грав, але знаходження у такий бойовій команді, як «Інгулець», теж повинно позитивно відбитися на його кар’єрі. Ми також дуже розраховуємо на них, на їх подальший прогрес. Зараз все залежить від них самих, як вони будуть себе проявляти. Багато буде ігор на двох турецьких зборах, і тут вже буде тільки від них залежати, як саме вони будуть прогресувати в цих матчах. А якщо казати взагалі по молоді, то у нас є хороша група хлопців 2001-2002 року народження і молодше, тому нам зараз треба використати цей час, коли є багато тренувань і ігор, і є можливість надавати їм ігровий час, для того, щоб вони ставали вже професіоналами, розуміли наші ігрові принципи.  І трансфери, і підписання хороших гравців – це все добре, але у нас є Академія, яка кожного року дає талановитих футболістів і зараз у нас хороші хлопці на підході, тому потрібно надавати їм можливість зростати і ставати професіоналами вже у нашому колективі.

-У перших двох спарингах команда награвала різні схеми, і навіть діяла у меншості. Це все награвання вже з пристрілкою на УПЛ?

– Ні, я би не став шукати тут далекоглядні перспективи. Причина була одна – надати усім приблизно однаковий ігровий час, і тактика виходила з того, що у нас було сім захисників на матч, тому в одному таймі вирішили грати з трьома оборонцями. Поки що таких задумок, як змінювати тактику, у нас немає. Нам потрібно удосконалюватися, додавати у тій тактиці, в якій ми грали, доводити до автоматизму різні компоненти, покращуватися індивідуально, адже у нас багато молодих футболістів, які ще будуть зростати. Можливо, ми щось і будемо змінювати, але у межах вже цієї тактики. І навіть залишившись вдесятьох, випускати на останні 15 хвилин тих людей, які були вже задіяні раніше, на наш погляд, було недоцільно.

– На цьому зборі у команди досить цікаві спаринги – є і сильні суперники, наприклад, «Десна», а є і маловідомі команди. Як саме обиралися суперники для цих матчів?

– Підбиранням суперників займалися люди, які вже давно з нам  співпрацюють. Я б тут також не став би шукати якийсь великий сенс – хто погодився з нами грати, тих і підписали. З нашого боку, було прохання на перші ігри, поки ми будемо змінювати грунт і звикати до природного газону, підібрати для нас менш серйозних опонентів, а вже в ході збору сила суперників вже зростатиме.  Ми не ТОП-клуб, за яким сильно бігають, тому нам треба погоджуватися грати з тими, хто є, хоча і бажано, щоб вони представляли вищі ліги своїх країн. Нам хочеться, щоб ми і пограли від захисту, щоб суперник володів перевагою – це також важливо. І завтрашня гра з румунами вже може багато чого сказати про наш стан і рівень на цей час. Тож, ігри все покажуть.

Прес-служба СК «Дніпро-1»


error: Копіювання заборонено!