Головна » Футзал » Відбулися матчі Екстраліги: перша поразка лідера

futzal-kir-11-c4Сьогодні відбулися матчі 14-го туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

Цей тур видався багатим на різні цікаві події: недограний матч, поразка лідера, складні перемоги «Металурга» і «Ельбрука».

У першому матчі туру ФК «Новоукраїнка» впевнено перемогла команду «Єлисаветградські Орли». Ще в першій половині зустрічі новоукраїнці забили чотири «сухі» м’ячі. Після перерви новоукраїнці на класі довели матч до перемоги – 8:2.

«Металург» та «Ельбрук» святкували складні перемоги з перевагою в один м’яч. Здобуту перевагу у першому таймі 2:1 «Металург» втримав у другому – після перерви не було забито м’ячів. «Арсенал» з рахунком 8:4 переграв «Огнеупор». У першому таймі спостерігалася більш напружена гра – «Арсенал» вів у рахунку 2:1. Після перерви «арсеналівці» забили чотири м’ячі – 6:1. Далі «Огнеупору вдалося два м’ячі відіграти, але з часом пропустили ще двічі. Остаточний рахунок за 15 секунд до завершення зустрічі встановили гравці «Огнеупору». Ця перемога дозволила «Арсеналу» піднятися на 5-е місце у турнірній таблиці Екстраліги.

«Енерго» отримало гідний опір від «Фаворита». У першому таймі матчу «Фавориту» вдалося двічі забити. Далі «Енерго» один м’яч відіграв. Через певний час «Фаворит» знову збільшив рахунок. «Енерго» вдалося знову скоротити відставання у рахунку до мінімуму – 3:2. За цього рахунку на 38-ій хвилині матчу команда «Фаворит» залишила ігровий майданчик і зустріч завершилася раніше запланованого…

Не легко прийшлося і лідеру ліги у звітному турі. З початку зустрічі «Земельник» захопив ініціативу на майданчику, а суперник вибудував грамотну оборону та старався контратакувати. І контрвипади команди «Україна-Дудляр» були набагато небезпечними і результативнішими. Вже до 12о-ї хвилини зустрічі команда «Україна-Дудляр» вела у рахунку 3:0. Шокуюча перша половина тайму. Далі лідеру вдалося один м’яч відіграти – з рахунком 3:1 завершилася перша половина зустрічі.

У другому таймі матчу на 25-ій хвилині «Україна-Дудляр» збільшила рахунок – її гравець залишився неприкритим на дальній штанзі і результативно замкнув простріл партнера з зони кутової позначки. Вже у наступній атаці «Земельник» відновив відставання у рахунку в два м’ячі. Через 5 хвилин «Земельник ще один м’яч відіграв і перевага команди «Україна-Дудляр» була хиткою – 4:3. В останні дві хвилини «Земельник» грав з п’ятим польовим гравцем, намагаючись розіграти «зайвого». На останній хвилині через перебір порушень правил у ворота команди «Україна-Дудляр» був призначений десятиметровий удар, але його гравець «Земельника» не зміг реалізувати. То ж матч завершився поразкою лідера – 3:4. Це перша поразка лідера.

Результати матчів 14-го туру Екстраліги:
«Єлисаветградські Орли» – ФК «Новоукраїнка» – 2:8
ФК «Кропивницький» – «Металург» – 1:2
«Огнеупор» – «Арсенал» – 4:8
«Рятівник» – «Ельбрук» – 3:4
«Земельник» – «Україна-Дудляр» – 3:4
«Фаворит» – «Енерго» – 3:2 (матч зупинено на 38-ій хвилині)

Турнірне становище команд: «Земельник» – 37 очок, ФК «Новоукраїнка» – 34, «Енерго» – 31, «Металург» – 25, «Арсенал» – 23, «Ельбрук», «Рятівник» – по 22, «Україна-Дудляр» – 19, «Фаворит» – 12, ФК «Кропивницький» – 10, «Огнеупор» – 4, «Єлисаветградські Орли» – 1.