Головна » Баскетбол » У Кропивницькому «Золотой Век» програв маріупольцям

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома вдруге зустрічався з командою БК «Маріуполь» (Маріуполь).

Нагадаємо, що вчора кропивницька команда з рахунком 85:65.  Сьогодні ж не вдалося вдруге перемогти. У першій чверті матчу гості отримали сім очок переваги. У другій та третій чвертях господарі не лише відіграли відставання, а й вийшли вперед – плюс чотири очка. Але от в останній чверті гості надійно зіграли в обороні і результативно в атаці. А от у кропивницької команди сил на весь матч не вистачило.

Підсумковий рахунок матчу 68:63 на користь БК «Маріуполь». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 21 очко.  Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Маріуполь» був Глеб Бузько – 17 набраних очок.

9-10лютого у Кропивницькому БК «Золотой Век» зіграє з командою КРЕМІНЬ-КДЮСШ-2 (Кременчук).

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Маріуполь» – 63:68 (17:24, 19:11, 15:12, 12:21)
БК «Золотой Век»: Дробязко (21 очко+ 17 підбирань + 1 результативна передача), Кабацюра (0+4+1), Масальський С. (4+4+3), Масальський О. (6+1+0), Баранов (5+1+3), Петров (4+3+0), Сосой (12+4+3), Мизь (11+6+1), Панфілов (0+1+0).