Головна » Баскетбол » «Золотой Век» у Кропивницькому переміг БК «Маріуполь»

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою БК «Маріуполь» (Маріуполь).

Перші очки у матчі набрали гості – Роман Бех влучно виконав двохочковий кидок. Але не довго маріупольська команда вела у рахунку. Штрафні кидки Мизя і влучні влучання Баранова та Станіслава Масальського вивели кропивницьку команду вперед з перевагою у 5 очок – 7:2. Далі господарям вдавалося не лише втримувати здобуту перевагу. Але і збільшити до семи очок – 18:11. Але все ж на останніх двох хвилинах чверті маріупольським баскетболістам вдалося відіграти 5 очок відставання – 20:18.

На початку другої чверті гості вийшли вперед 20:21 завдяки влучному трьохочковому кидку Глеба Бузька. Але це лише по-спортивному «розізлило» господарів. Гості провалили той інтервал часу, а «Золотой Век» здійснив ривок до переваги плюс 16 очок – 41:25. Ця перевага господарів була і коли команди пішли на перерву.

У третій чверті гостям вдалося відіграти два очки. Гості скоротили відставання до восьми очок – 58:50. А далі до завершення чверті господарям вдалося набрати шість очок і з більш комфортною перевагу йшли на четверту чверть. Кропивницькій команді вдалося не лише зберегти перевагу, а й збільшити на ще шість очок.

Підсумковий рахунок матчу 85:65 на користь БК «Золотой Век». Це дуже важлива перемога. Особливо у психологічному плані. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 20 очок. Ще чотири баскетболістів у складі гсоподарів набрали 10 та більше очок (Станіслав Масальський, Дмитро Баранов, Богдан Сосой і Кирило Панфілов). Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Маріуполь» був Глеб Бузько – 16 набраних очок.

Зазначимо, що у звітному турі конкуренти за боротьбу у потраплянні до кращої четвірки «Харківські Соколи» та «Ніко-баскет» зазнали поразок. Перші вдома програли криворіжцям, а другі на виїзді поступилися кременчуцькій команді. Це була досить несподівана поразка. СК «Прометей» свої матчі з «СумДу» у Сумах провів 1 та 2 лютого і святкував впевнені перемоги з рахунками 88:59 та 102:58.

Завтра, 3 лютого, між командами БК «Золотой Век» (Кропивницький) та БК «Маріуполь»відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Маріуполь» – 85:65 (20:18, 23:9, 21:23, 21:15)
БК «Золотой Век»: Дробязко (20 очок+ 11 підбирань + 3 результативні передачі), Шаламов (4+2+0), Кабацюра (0+4+2), Масальський С. (10+7+3), Масальський О. (7+2+1), Баранов (11+3+1), Петров (7+5+2), Сосой (10+5+4), Мизь (6+3+1), Панфілов (10+5+0).