Головна » Блоги » “Миколаїв” переміг “Мир”

MukolaivПідопічні Сергія Шищенко здолали друголіговий колектив з Горностаївки.

З перших хвилин у МФК Миколаїв з’явилися відразу три футболісти, восени захищали кольори МФК-2 – захисники Барський і Порох, а також півзахисник Швець. А якщо врахувати ще й те, що в другому таймі на поле вийшов Кірєєв, то тренерський штаб «корабелів» задіяв одразу чотирьох гравців з молодіжного складу. Ось і прояв «Кластер« Миколаївський футбол »поступово продовжує свій розвиток …

Що стосується гри, то практично весь матч господарі «провисіли» на чужій половині поля. І якщо в першому таймі небезпечних моментів (за винятком кількох ударів з дальньої та середньої дистанції) практично не було, то в другій половини зустрічі обстановка біля воріт гостей істотно загострилася. Могли забивати Берко, Кравченко, Радченко і Кірєєв (останній влучив у стійку). Але гол прийшов тільки під кінець матчу, коли шикарний удар в «дев’ятку» воріт Миру вийшов у одного з гравців, що знаходяться на перегляді. 1: 0 за МФК Миколаїв.

МФК Миколаїв – Мир – 1:0

МФК Миколаїв: Старченко, Барський, Назаренко, Порох, Цапій, Семенина, Рогозінський, Швець, ГНП, ГНП, ГНП. У другому таймі виходили Сартіна, Горват, Берко, Кравченко, Радченко, Кірєєв, Ковальов і три ГНП.