Головна » Футзал » Розгромна перемога «Енерго» над ФК «Кропивницький»

futzal-kir-11-cВідбувся перенесений матч 13-го туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

Одному з претендентів на нагороди «Енерго» вдалося ще в першому таймі матчу зробити вагому заявку на перемогу. На четвертій хвилині рахунок відкрив Роман Андрієнко. На 8-ій та 11-ій хвилинах відзначався Вадим Воловик. У перші 5 хвилин другого тайму він збільшив рахунок до 5:0. Остаточний рахунок матчу 7:0 встановили Сергій Барбанов і Леонід Цисаренко. У складі переможців покер оформив Вадим Воловик. Ця перемога дозволила «Енерго» повернутися на друге місце у турнірній таблиці ліги.

«Енерго» – ФК «Кропивницький» – 7:0 (3:0) (Андрієнко, 4; Воловик, 8, 11, 21, 25; Барбанов, 28; Цисаренко, 32)
«Енерго»: Пастернак, Андрієнко, Воловик, Барбанов, Паньковський, Баришніков, Білоножко, Цисаренко
ФК «Кропивницький»: Чорномаз, Особлюк, Фрітче, Скобелєв, Буть, Гаделія, Козенко, Павлов
Попередження: Гаделія, 31.

Нагадаємо, що цей матч було перенесено у зв’язку з участю ФК «Кропивницький» у всеукраїнському турнірі «Кубок Нескорених, який 27 січня завершився. ФК «Кропивницький» посів друге місце на цьому турнірі, у напруженому фіналі поступившись команді з Луцька (2:3).

Турнірне становище команд: «Земельник» – 37 очок, «Енерго» – 34, ФК «Новоукраїнка» – 31, «Рятівник», «Металург» – по 22, «Арсенал» – 20, «Ельбрук» – 19, «Україна-Дудляр» – 16, «Фаворит» – 12, ФК «Кропивницький» – 10, «Огнеупор» – 4, «Єлисаветградські Орли» – 1.