Головна » Блоги » “Рух” не зміг перемогти аматорську команду

Ruh4Перший контрольний поєдинок жовто-чорні провели в експериментальному складі та на тлі серйозних фізичних навантажень, мабуть, тому небезпечних моментів біля воріт обох команд виникало обмаль. Відтак голів уболівальники не побачили.

Попри морозну погоду, перший матч «Руху» 2019-го року прийшло подивитися чимало вболівальників, серед них були і відомі фахівці. Зокрема, під час поєдинку компанію президенту клубу Григорію Козловському склали Мирон Маркевич та Віталій Кварцяний.

Мабуть, присутність на грі таких спеціалістів і позначилася на діях футболістів. Адже незважаючи на статус товариського матчу, на кожному клаптику поля точилася запекла боротьба. Неабияк на малюнок гри вплинуло слизьке та морозне штучне покриття, адже саме воно допомогло в багатьох епізодах нівелювати клас «рухівської» команди. Хоча вже на 6-ій хвилині зустрічі потенційний камерунський новачок «Руху» міг відкривати рахунок. Нападник першим дотиком технічно прийняв передачу з правого флангу, а другим одразу завдав потужного удару, на щастя для команди з Верхньої Білки, круглий пролетів трішки вище від поперечини.

Далі команда з Верхньої Білки вирівняла гру, і моментів біля воріт обох команд не виникало. Варто відзначити, що у складі чемпіонів Львівської області виступає чимало досвідчених футболістів, які свого часу захищали кольори «Руху». Тож мотивація у Дмитруха, Федоріва, Панасюка, Шептицького і Жука зашкалювала. Цікаво, що у другому таймі відбулася так звана братська дуель. Володимир Федорів у центрі поля намагався прочитати ходи рідного брата Ростислава Русина.

Під завісу матчу «рухівці» створили ще один чудовий момент, однак потенційний новачок команди поцілив прямо в руки голкіперу «Юності». Заслуговує окремих компліментів лінія оборони «Руху», яка за весь матчі так і не дозволила суперникам серйозно потурбувати свого голкіпера. У підсумку – перший спаринг завершився безгольовою нічиєю.

Варто відзначити, що жовто-чорні зараз перебувають під серйозними фізичними навантаженнями, відтак результати у таких поєдинках не є пріоритетними. Нині команда перебуває у процесі будівництва, тож зараз закладається лише її фундамент.

«Рух» – «Юність» (Верхня Білка) – 0:0

«Рух»: Ільющенков (потенційний новачок), Никитюк (Дуць), Лобай, потенційний новачок (Писко), потенційний новачок (Заставний), Копина (Грисьо), Чепелюк (Брікнер), Буй, Г.Баранець (Русин), потенційний новачок, потенційний новачок

«Юність»: Жук, потенційний новачок (Молоков), Бойко, Каваців (Іжовський), Дмитрух, Богданов, Федорів, Карачевський, Панасюк (Шептицький), Адам, Музика

Арбітр: Олександр Шадор

Офіційний сайт ФК “Рух”

До речі, на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «ПЛ. Зимовий антракт» www.sport-kr.com.ua/?page_id=30300, на якій систематизуються новини по підготовці команд до другої частини сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Перейти на сторінку «ПЛ. Зимовий антракт» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів» і опитування).


error: Копіювання заборонено!