Головна » Блоги » Вадим Солдатенко: “Авангарду” хочеться підвищитися у класі

Avangard5Голкіпер “Авангарда” Вадим Содлатенко поділився враженнями від меморіалу Макарова.

- Вадиме, поділіться враженнями від завоювання особистого призу на Меморіалі Макарова, який є найважливішим трофеєм змагань, і перемоги на турнірі?

- Завжди дуже приємно перемагати, не важливо в товариському матчі чи офіційному турнірі. Конкретно до Меморіалу Макарова не готувалися. Деякі футболісти тренувалися, інші відновлювалися після напружених змагань. Вважаю, що перемогли завдяки характеру, самовіддачі, індивідуальної майстерності. Хлопці в чудовому настрої повернуться в розташування своїх клубів, де готуватимуться до продовження весняної частини сезону.

- Ви виходили на поле з капітанською пов’язкою. Для вас це дуже важливо?

- Звісно, дуже приємно, коли тренер довіряє капітанську пов’язку. На цьому турнірі обидва воротарі були капітанами, спочатку грали по тайму. Потім пов’язка вже не передавалася.

- Олександр Косевич відвідав перші два матчі. Це вас ще більше надихало?

- Розмовляли з тренером за день до турніру. Налаштовував нас лише на позитив. Говорив, щоб назад без перемоги не поверталися (посміхається).

- Напевно, перебуватимете у кращій формі, ніж партнери по “Авангарду”, які тільки розпочали свою підготовку?

- Хлопці з команди вже зібралися на базі, провели декілька тренувань. У студентській збірній набирали форму через матчі, особливих тренувань тут не було. Ми більше відпочивали, адже грали майже кожного дня, тому необхідно було встигнути відновитися. Їздили в місто, тренер повів нас у театр, в боулінг. Мали можливість зарядитися позитивними емоціями.

- Чого очікуєте від весняної частини сезону? “Авангарду” буде досить непросто у такій конкуренції, враховуючи складний календар.

- Дійсно, очікуємо на дуже напружені і складні матчі. Розпочинаємо на виїзді проти “Волині”, потім зіграємо з “Колосом”. У нас завдання перемагати у кожному матчі, не дивлячись на статус суперника. Рухаємося поступово. Для нас головне здобути позитивний результат у кожному наступному матчі. Звісно, хочеться підвищитися у класі, але не забігаємо наперед. Час все розставить на свої місця.

До речі, на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «ПЛ. Зимовий антракт» www.sport-kr.com.ua/?page_id=30300, на якій систематизуються новини по підготовці команд до другої частини сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Перейти на сторінку «ПЛ. Зимовий антракт» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів» і опитування).


error: Копіювання заборонено!