Головна » Баскетбол » «Металург» взяв реванш у кропивницького БК «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі чергового туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із запорізьким «Металургом».

У першому колі молода кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» на виїзді зазнала поразок від запорізького «Металургу» – 57:98, 78:90. А от вчора «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» святкував перемогу з рахунком 88:86 завдяки влучному трьохочковому кидку Олександра Хапуна за сім секунд до завершення основного часу зустрічі. Вчорашня поразка для запоріжців стала першою у нинішньому сезоні. До того «Металург» всі свої 12 матчів виграв.

Гості з початку матчу намагалися взяти реванш за сенсаційну вчорашню поразку. Вели у рахунку 5:0, постаралися Марк Бер і Данило Соколенко. Але «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зумів вирівняти гру, а на шостій хвилині зустрічі вперше вийти вперед – допоміг трьохочковий кидок Андрія Вербового. Два очки Соколенка знову вивели «Металург» вперед. За рахунку 14:14 Олександр Хапун влучив двохочковим – 16:14. А далі був провал у господарів. Данило Соколенко набрав сім поспіль очок, а потім ще два очки було від Романа Морозова – 16:23.

Друга чверть матчу не порадувала кропивницьких шанувальників баскетболу. Запорізькі баскетболісти за 10 хвилин зробили ще 10 очок переваги і на перерву матчу пішли за плюс 17 на користь «Металурга» – 24:41. У третій чверті матчу гості ще збільшили перевагу рахунку. Результативно у ті хвилини зіграв Дмитро Сорочан.

В останній чверті матчу команди зіграли на рівних – гості постаралися втримати здобуту перевагу. Матч завершився з рахунком 90:64 на користь запорізької баскетбольної команди. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст запорізького «Металурга» став Данило Соколенко, який набрав аж 30 очок. Його партнери по команді Роман Морозов і Дмитро Сорочан набрали по 24 очка. Саме ці три гравці і зробили гру у звітній зустрічі. Найрезультативнішим у складі господарів став Олександр Хапун – 18 очок. Богдан Ткаченко набрав 15 очок.

Загалом варто відзначити хорошу гру молодої кропивницької команди цими вихідними. Вони змогли зробити велику сенсацію вчора, накривши лідерів запорізької команди. На дві гри сил у кропивничан не вистачило. Сьогодні їм не вдалося зупинити Данила Соколенка, Романа Морозова і Дмитра Сорочана. Також не міг сьогодні допомогти Євген Мутель. То ж обмежена лава запасних була не на благо команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ».

2-3 лютого кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у Херсоні зіграє з місцевою «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА».

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «Металург» (Запоріжжя) – 64:90 (16:23, 8:18, 17:26, 23:23)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (15 очок+2 підбирання+5 результативних передач), Саламаха (6+5+1), Фортуна (6+4+0), Хапун (18+4+0), Бурлака (1+1+0), Вербовий (10+6+1), Рибченко (8+5+3).