Головна » Баскетбол » Втрачена перемога БК «Золотой Век» над миколаївцями

basketБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП» (Миколаїв).

Сьогодні офіційний сайт кропивницького клубу оголосив про відставку головного тренера Георгія Ступенчука. До матчів з миколаївською командою колектив готував граючий тренер і капітан «Золотого Века» Богдан Сосой.

У першій чверті матчу кропивницький «Золотой Век» вів у рахунку. У її середині був рахунок 17:7 на користь господарів. Потім гості зуміли скоротити відставання у рахунку до трьох очок – 19:16. Але далі кропивничани набрали поспіль 5 очок. Першу чверть команди завершили з семиочковою перевагою господарів.

На шостій хвилині другої чверті матчу господарі довели свою перевагу до 10 очок – 40:30. Потім гості 5 очок відіграли. Далі пішли обопільні атаки, у яких влучнішими були гравці кропивницької команди – Олександр Петров і Олександр Дробязко виконали влучні двохочкові кидки. На перерву команди пішли за рахунку 46:37 на користь господарів.

У третій чверті матчу господарі збільшили рахунок до плюс 15 – 55:40. Гості за мить двома влучними трьохочковими кидками скоротили відставання у рахунку до 9 очок. Микита Мизь відповів своїм влучним кидком. Кирило Панфілов протягом хвилини результативно зіграв, набравши 5 очок – спочатку виконав двохочковий, а у наступній атаці трьохочковий. Суперник відповів сленданком Заплотницького. Далі гості виконували кілька штрафних кидків, а граючий тренер кропивничан відповів влучним трьохочковим кидком. На останніх секундах Богдан Сосой влучно виконав два штрафні кидки і на четверту чверть команди виходили з рахунком 74:66 на користь господарів. Наприкінці чверті гості краще виглядали.

На початку четвертої чверті матчу краще грали баскетболісти миколаївської команди – гості зробили ривок 7:0. Олександр Дробязко перервав цю серію влучним кидком. Але у наступній атаці гості відповіли своєю результативною атакою – 76:75. На третій хвилині Богдан Сосой у край важливий момент гри виконав влучний дальній кидок. У наступній атаці гості відповіли своїм трьохочковим кидком. У боротьбі з Дробязком отримав 5-ий фол Роман Гуменюк і вже не міг допомогти своїй команді у звітній грі.

Майже всю гру господарі вигравали з перевагою у 10 очок і провал на початку четвертої чверті матчу довів до гри очко в очко у середині чверті. Олександр Дробязко поцілив трьохочковим кидком, а у відповідь гості забили два з фолом. Микита Мизь не влучив, а суперник забив знову два з фолом і вже була перевага гостей з рахунком 86:84. Микита Мизь зрівняв рахунок, а за мить він же вивів вперед кропивницьку команду. І знову гості забили два з фолом. Олександр Дробязко знову вивів вперед кропивничан. Гості відповіли двома влучними атаками і вели з рахунком 93:90. Потім був тайм-аут за дві хвилини до завершення основного часу матчу.

Довго готували атаку і Баранов не влучив. Гості відповіли двома трьохочковими кидками Серпіліна. Не вистачило сил у баскетболістів кропивницької команди на весь матч. Матч завершився з рахунком 98:90 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем у матчі став баскетболіст миколаївської команди Вадим Заплотницький, який набрав 27 очок. У складі кропивничан найрезультативнішим був Олександр Дробязко – 21 очко. Микита Мизь набрав 17 очок.

Завтра, 20 січня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП» (Миколаїв) – 90:98 (27:20, 19:17, 28:29, 16:32)
БК «Золотой Век»: Дробязко (21 очко+ 11 підбирань + 2 результативні передачі), Шаламов (3+2+2), Кабацюра (5+1+0), Масальський О. (11+1+0), Баранов (5+1+2), Петров (6+15+6), Сосой (10+3+5), Мизь (17+4+2), Панфілов (12+1+0).