“Олександрія” провела перший спаринг у 2019 році

fc_olexandСьогодні, 18 січня, завершився перший навчально-тренувальний збір ФК “Олександрія” товариським матчем з дублерами команди.

Поєдинок відбувся на стадіоні КСК “Ніка” на полі зі штучним покриттям. Зустріч проходила в форматі чотири тайми по 30 хвилин і завершилась з рахунком 3:0 на користь головної команди. М’ячі у ворота дублерів забивали Артем Сітало, Віталій Пономар та Дмитро Шастал.

На разі команда отримала вихідні, а вже 22 січня підопічні Шарана візьмуть курс в турецьку Аланію, де проведуть свій другий навчально-тренувальний збір.

Як раніше повідомлялось, команда провиде 5 контрольних матчів: 26 січня. ПФК “Ботєв” (Пловдив, Болгарія); 28 січня ФК “Арка” (Ґдиня, Польща); 30 січня. ПФК “Черно море” (Варна, Болгарія); 01 лютого. ФК “Пюнік” (Єреван, Вірменія); 02 лютого. ФК “Вардар” (Скоп’є, Македонія).