Головна » Футзал » Відбулися матчі десятого туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzal-kir-11-c4Відбулися матчі 10-го туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

«Ельбрук» зазнав поразки у звітному турі – У першому таймі «Україна-Дудляр» зусиллями Маєра вийшла вперед. Після перерви Максим Корчинський зрівняв рахунок. Але вже за кілька хвилин «Ельбрук» програвав з рахунком 1:3. Наприкінці матчу Макаревич забив четвертий м’яч у ворота «Ельбрука.

«Фаворит» у результативному матчі здолав команду «Єлисаветградські Орли». На двох команди забили 12 м’ячів. У складі переможців було аж шість авторів м’ячів. Павло Замуренко у складі команди «Єлисаветградські Орли» оформив хет-трик.

«Металург» впевнено переміг команду «Огнеупор», у кожному з таймів забивши по три «сухих» м’ячів. «Рятівник» у зустрічі з ФК «Кропивницький» теж здобув переконливу перемогу – 8:1. Хоча у першому таймі була напружена гра. А от після перерви «Рятівник» забив аж шість «сухих» м’ячів.

Центральним матчем туру стала зустріч двох лідерів ліги – «Енерго» і «Земельника». Перша половина матчу була малорезультативною: глядачі побачили лише один забитий м’яч, автором якого став гравець «Земельника» Богдан Гора. На початку другого тайму Ігор Паньковський зрівняв рахунок. Але вже за хвилину Антон Карпінець вивів «Земельник» вперед. На 27-ій хвилині Вадим Воловик зрівняв рахунок – 2:2. Цей рахунок протримався сім хвилин, а в останні 6 хвилин зустрічі «Земельник» «схилив шальки терезів на свою користь», забивши чотири м’ячі.

Як вже раніше повідомляв портал «Спортивна Кіровоградщина» у першому таймі матчу ФК «Новоукраїнка» – «Арсенал» Владислав Козак вивів вперед ФК «Новоукраїнка». Через 5 хвилин Андрій Федотов подвоїв рахунок. Після перерви Владислав і Андрій ще забили по одному м’ячу. Підсумковий рахунок 4:0 на користь ФК «Новоукраїнка».

ФК «Новоукраїнка» – «Арсенал» – 4:0 (2:0) (Козак, 7, 35; Федотов, 12, 40)
ФК «Новоукраїнка»: Ткаченко, Руденко Д., Карамалак, Федотов, Козак, Обженський, Пономаренко, Руденко О., Зайнулін
«Арсенал»: Кожухар С., Кілбас, Жидков, Коломієць, Добролежа, Красніков, Кожухар В., Іщенко, Ковтун, Жабокрицький, Гончаренко

«Україна-Дудляр» – «Ельбрук» – 4:1 (1:0) (Маєр, 9, 25; Макаревич, 27, 38 – Корчинський, 24)
«Україна-Дудляр»: Волков, Зінкевич, Кириченко, Кулішенко, Казаков, Леонтьєв, Маєр, Макаревич, Мацько, Нароженко
«Ельбрук»: Дегрин, Баришніков, Бойко, Вишневський, Гедерим, Дорофєєв, Іванов, Корчинський, Титов, Ткаченко

«Фаворит» – «Єлисаветградські Орли» – 7:5 (4:3) (Сидоренко, 5; Сандул, 6; Самаіл, 10; Ткаченко, 15, 34; Шкварько, 26; Буртник, 28 – Замуренко, 7, 23, 29; Сідельник Д., 14; Кілик, 16)
«Фаворит»: Поттєв, Самаіл, Сидоренко, Сандул, Шкварько, Буртник, Ткаченко
«Єлисаветградські Орли»: Сідельник М., Кілик, Сідельник Є., Сідельник Д., Козинець, Зозуля, Кушнірьов

«Енерго» – «Земельник» – 2:6 (0:1) (Паньковський, 21; Воловик, 27 – Гора, 8; Карпінець, 22, 35; Барбанов Д., 34; Кочура, 39; Замніус, 40)
«Енерго»: Пастернак, Андрієнко, Воловик, Барбанов С., Паньковський, Баришкіков, Білоножко, Копієвський, Цисаренко, Дяденко, Тітенко, Жиленко
«Земельник»: Дергаленко, Антонов, Барбанов Д., Бирса, Гора, Довженко, Замніус, Карпінець, Качура, Кочура, Кривошей

«Металург» – «Огнеупор» – 6:0 (3:0) (Лєсов, 5; Долованюк, 17; Рибалко, 18; Іванов, 27, 29; Гелевер, 33)
«Металург»: Мірошниченко, Долованюк, Гелевер, Іванов, Крендель, Лєсов, Рибалко, Тимофієнко Р., Тимофієнко С., Яценко
«Огнеупор»: Олефіренко, Артишлор, Бандурко, Писосинський, Пітрусенко, Карандунов, Козаченко, Телуха, Шкабара

ФК «Кропивницький» – «Рятівник» – 1:8 (1:2) (Козенко, 15 – Берьозкін, 3, 24, 25, 40; Стаднік, 12; Скобелев, 27 (авт.); Кравченко, 31; Ковальов, 35)
ФК «Кропивницький»: Чорномаз, Фрітче, Гаделія, Скобелев, Особлюк, Козенко
«Рятівник»: Трембич, Скоров, Стаднік, Берьозкін, Олейник, Ковальов, Кравченко, Алфьоров, Поповіцький

Турнірне становище команд: «Земельник» – 31 очко, «Енерго», ФК «Новоукраїнка» – по 28, «Рятівник» – 22, «Металург», «Ельбрук» – по 16, «Арсенал» – 14, «Україна-Дудляр» – 13, ФК «Кропивницький» – 10, «Фаворит» – 9, «Огнеупор», «Єлисаветградські Орли» – по 1.

Кращі бомбардири: Андрій Федотов (ФК «Новоукраїнка») – 21 м’яч, Олександр Кочура («Земельник») – 19.

20 січня відбудеться 12-ий тур Екстраліги. Відзначимо, що матчі відбуваються у Кропивницькому у спортивному залі “Енергоспорт”.

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».