Головна » Баскетбол » На Дніпропетровщині БК «Золотой Век» зазнав другої розгромної поразки від лідера

basketБК «Золотой Век» (Кропивницький) у другому матчі чергового туру чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді програв лідеру – СК «Прометей» (Кам’янське, Дніпропетровська область).

Вчора перший матч між цими командами завершився з рахунком 104:67 на користь господарів. Сьогодні теж БК «Золотой Век» не зумів на рівних протистояти лідеру. Команда з Дніпропетровщини демонструє гру рівня Суперліги. То ж складно було грати з цим колективом.

У першій чверті матчу господарі з перших хвилин захопили ініціативу і виграли з різницею аж у 23 очка. Наступні чверті господарі грали на класі і святкували розгромну перемогу з рахунком 108:65. Виникає питання: невже така різниця у класі між командами, що у першій чверті вже вирішується доля зустрічі? Це сталося як вчора, так було і сьогодні.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець СК «Прометей» Віталій Мальчевський, який набрав 30 очок; найрезультативнішим у складі кропивницької команди був Олександр Дробязко – набрав 19 очок.

19-20 січня у Кропивницькому БК «Золотой Век» зіграє з командою «HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП» (Миколаїв).

СК «Прометей» (Кам’янське) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 108:65 (34:11, 24:17, 27:22, 23:15)
БК «Золотой Век»: Дробязко (19 очок+ 12 підбирань + 4 результативні передачі), Шаламов (4+1+1), Масальський С. (2+3+2), Масальський О. (14+2+2), Баранов (10+4+0), Петров (0+0+0), Сосой (10+1+6), Мизь (0+0+0), Панфілов (6+1+0).