Головна » Баскетбол » На Дніпропетровщині БК «Золотой Век» зазнав поразки від лідера

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді програв лідеру – СК «Прометей» (Кам’янське, Дніпропетровська область).

Лідер Вищої ліги серед команд чоловіків Прометей з Кам’янського отримав оновлену арену. Завершилася реконструкція місцевого Палацу тенісу, яка тривала рік. У Палаці оновлено електропроводку, систему опалення, вентиляцію, утеплено стіни. Два тенісні та великий зали отримали нове покриття. Оновлено трибуни та встановлено нове табло.

За палкої підтримки рідних вболівальників «Прометей» активно розпочав гру. У першій чверті матчу господарі не залишили шансів гостям на позитивний результат – 30:11. У кропивницької команди дуже слабка була в захисті, а от в атаці зовсім розладилася гра. У другій чверті матчу гостям вдалося вирівняти гру, програвши лише два очки. На перерву команди пішли за рахунку 52:31 на користь СК «Прометей».

Третя чверть матчу стала провальною для кропивницької команди – мінус 15 очок і відставання у рахунку стало великим – 80:44. То ж у останній чверті зустрічі БК «Золотой Век» мав грати лише за власний престиж – шансів на перемогу не було. У першій половині четвертої чверті гості змогли дещо відіграти відставання, але от кінцівка матчу стала провальною – господарі перевершили 100 очок.

Матч завершився з рахунком 104:67 на користь господарів. Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець кропивницької команди Олександр Дробязко, який набрав 20 очок; найрезультативнішими у складі СК «Прометей» стали Сергій Загреба і Мартез Уолкер – набрали по 18 очок.

Нагадаємо, що як вже раніше повідомляв портал «Спортивна Кіровоградщина» у цьому матчі у складі кропивницької команди дебютував Кирило Панфілов. Кирило народився 16 червня 1998 року. Раніше він виступав у складі БК “Черкаські Мавпи”, “Динамо-БІПА” (Одеса), ОБК “БІПА-2″, “Хімік-СДЮЩОР-2″ (Южне).

Завтра, 13 січня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14:00.

СК «Прометей» (Кам’янське) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 104:67 (30:11, 22:20, 28:13, 24:23)
БК «Золотой Век»: Дробязко (20 очок+ 14 підбирань + 3 результативні передачі), Шаламов (9+1+0), Масальський С. (0+0+2), Масальський О. (3+1+2), Баранов (6+5+2), Петров (9+8+1), Сосой (13+0+6), Мизь (3+1+0), Панфілов (4+0+0).