Головна » Футзал » «Сокіл» переміг команду «Добра-Екогриб»

futzal-kir-11-c4Завершився матч 9-го туру Другої ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років «Сокіл» – «Добра-Екогриб».

Як вже раніше повідомляли «Аграрій» (Кропивницький) переміг ФК «Грузьке», «Земельник-2» був сильнішим за ФК «Долинська» (Долинська), а «Ноксен» здобув розгромну перемогу над «Мегаполісом».

Нещодавно ж завершився матч «Сокіл» – «Добра-Екогриб» У середині першого тайму матчу «Сокіл» – «Добро-Екогриб» – за пару хвилин було забито три м’ячі. Потім команди обмінялися влучними ударами – Засядтко зрівняв рахунок, а Луньов знову вивів вперед «Сокіл». На другий тайм матчу сил більше залишилося у команди «Сокіл», яка зуміла збільшити свою перевагу рахунку і святкувати перемогу – 6:3. У складі переможців дубль оформили Володимир Краузе та Євген Луньов.

«Сокіл» – «Добра-Екогриб» – 6:3 (3:2) (Живіцький, 10; Краузе, 11, 34; Луньов, 18, 22; Долованюк, 39 – Терещенко, 10; Засядько, 16; Вдовіченко, 33)

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».