Головна » Блоги » Оберхоф 2019. Результати гонки переслідування у жінок

Semerenko-VitaЗахоплююча карусель з закономірним підсумком – приблизно так можна описати жіночу гонку переслідування на четвертому етапі Кубку світу в німецькому   Оберхофі.

Сильний вітер на стрільбищі вже після першої стрільби значно перекроїв позиції лідерів. На жаль, болючіше всіх довелося Віті Семеренко, яка “настріляла” на три кола штрафу і відкотилася з шостої позиції одразу в третій десяток. Надалі Віті не вдалося чисто пройти жодного рубежу, і з шістьма сумарними промахами вона фінішувала 26-ю.

Проте друга з українок, які стартували, зробила такий же вражаючий рейд, але вже вгору – і якраз за рахунок відмінної стрільби. Настя показала кращу точність в гонці, і поряд з хорошою скорострільністю саме на рубежах відігравала позиції, піднявшись в результаті до 19-го місця після того, як в спринті фінішувала 35-ою.

А ось хто уникнув переміщень по ходу гонки – це лідер на старті Ліза Віттоцці. Італійка лише по ходу першого кола йшла в компанії француженки Анаіс Шевальє, а після першої стрільби все дистанцію провела в гордій переможній самоті!

А ось за решту місць на подіумі розгорнулася цікава калейдоскопічна боротьба! Анастасія Кузьміна, допустивши два промахи в першій стрільбі лежачи, далі постійно покращувала якість стрільби, і після чистої заключної стійки вирушила за заслуженим сріблом.

Порушницей спокою стала Доротея Вірер, яка прорвалася вперед з 24-го місця на старті! І італійка цілком могла б скласти компанію своїй подрузі по збірній на п’єдесталі пошани, але в другій половині гонки лідера Кубку світу чекали дві невдачі. Спочатку вона під час передачі харчування від одного з тренерів зіткнулася з Анаіс Бескон, а потім – припустила прикрий промах останнім пострілом на заключному рубежі. На останнє коло сил у Доротеї Вірер вже не вистачило, і вона програла боротьбу двом француженкам: Анаіс Шевальє стала бронзовою, а Анаіс Бескон слідом за інцидентом з падінням, ще раз “образила” Доротею на фінішній прямій.

Але навіть не рейд в квіти з 24-го місця Доротеї Вірер став найбільш вражаючим проривом дня. Ще більш потужно провела гонку Франциска Пройсс, яка по чистому часу персьюту з двома промахами стала кращою в гонці, і з 45-го стартового місця теж заслужила квіти, фінішувавши шостою!!!

Значним поліпшенням позицій відзначилися і інші представниці збірної господарів, які реабілітувалися за провал в спринті. Деніз Херрманн показала найкращий чистий хід і прорвалася в десятку кращих з 36-го місця. А Каролін Хорхлер, допустивши лише один промах, стала 11-ю, стартувавши з 34-ї позиції.

У загальному заліку дві італійки очолили пелотон: Доротея Вірер зберігає лідерство, Ліза Віттоцці поступається їй на 42 очка. Краща з українок, як і раніше, Олена Підгрушна, яка зберігає 24-у позицію, в топ-30 попадають також Юлія Джима і Анастасія Меркушина.