Головна » Футзал » «Аграрій», «Земельник-2» та «Ноксен» святкували перемоги

futzal-kir-11-c4Відбулися три матчі 9-го туру Другої ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

У першому матчі дня «Аграрій» здолав команду з кропивницького району – у першій половині зустрічі зусиллями Антона Мажаєва і Сергія Вакули вели у рахунку 2:0. У другому таймі Віктор Завальний зробив рахунок 3:0. І лише при цьому рахунку суперник зумів зіграти більш результативніше в атаці. Забили два м’ячі, а могли і уникнути поразки, але не реалізували пенальті.

«Земельник-2» святкував впевнену перемогу над ФК «Долинська». Команда з районного центру Кіровоградщини зуміла дати бій супернику у першій половині зустрічі – після перерви «Земельник-2» збільшив перевагу у рахунку.

«Ноксен» ще більш впевненіше переміг «Мегаполіс». Хоча Антон Шурпік вивів вперед «Мегаполіс», але не на довго. Ще до перерви «Ноксен» у відповідь забив аж чотири м’ячі. Після перерви «Ноксен» довів матч до логічного завершення – 9:3. У складі переможців покер оформив Тарас Чемерис, хет-трик – Вячеслав Головченко.

«Аграрій» (Кропивницький) – ФК «Грузьке» (Кропивницький район) – 3:2 (2:0) (Мажаєв, 13; Вакула, 17; Завальний, 25 – Медведєва, 29; Шаравара Ю., 37)
ФК «Долинська» (Долинська) – «Земельник-2» (Кропивницький) – 3:7 (2:4) (Ілляшов, 14, 33; Камяний, 19 – Бойко, 5, 29; Родіонов, 7; Якимчук, 12, 21; Платаний, 13 (авт.); Тюрін, 32)
«Ноксен» (Маловисківський район) – «Мегаполіс» (Кропивницький) – 9:3 (4:1) (Головченко, 11, 23, 31; Макар, 15; Чемерис, 17, 20, 22, 24; Кулик, 39 – Шурпік, 9; Самченко, 35; Михайлов, 40)

Сьогодні ще відбудеться два матчі у звітному турі Другої ліги: «Сокіл» – «Добро-Екогриб» та ФК «Северинка» – «Технополь-Агро». Матчі відбуваються у спортивному залі «Енерго-спорт» у Кропивницькому.

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».