Головна » Інше » Надруковано посібник Віктора Слюсаренка «Інтернет-технології та веб-дизайн»

2019-01-10-1skГоловний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко не лише працює у напрямку розвитку спорту, а й не залишає наукову діяльність. Є керівником секції МАН «Інтернет-технології та веб-дизайн». У 2016 році захистив кандидатську дисертацію і є кандидатом педагогічних наук.

А нещодавно побачив світ навчально-методичний посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн». На разі Віктор Слюсаренко має близько 50 наукових праць, з яких 8 навчально-методичних посібників.

Посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн» обсягом 104 сторінки містить теоретичні відомості і практичні завдання з курсу «Інтернет-технології та веб-дизайн».

Slusarenko34Посібник розрахований на студентів ВНЗ, слухачів Малої академії наук учнівської молоді, учнів загальноосвітніх навчальних закладів освіти та інших користувачів мережі Інтернет.

Посібник рекомендовано на засіданні кафедри інформатики та інформаційних технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (протокол №5 від 20 грудня 2018 року).

У даному посібнику представлено навчальний матеріал у восьми темах, до шести з яких подано практичні завдання. Також до кожної з тем посібника підготовлено контрольні запитання. При використанні посібника маєте можливість не лише отримати теоретичні знання про Інтернет-технології, а й практичні вміння роботи з фотографіями і відео у мережі Інтернет, роботи з електронною поштою, створення мультимедійної презентації за допомогою Power Point і бюлетеня та буклету за допомогою Microsoft Publisher, створення веб-сторінок мовою HTML та сайтів на основі CMS WordPress і Joomla.

2019-01-10-3

2019-01-10-4

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року вийшла збірка «Футбольний сезон 2017 року у Знам’янському районі», автором якої є Віктор Слюсаренко.


error: Копіювання заборонено!