Головна » Прем'єр-Ліга » Володимир Шаран: На зборах “Олександрія” перегляне двох форвардів – бразильця і словака

Sharan22Головний тренер Олександрії Володимир Шаран розповів, з чим команда входить в зимовий підготовчий збір.

“Найголовніше, це те, що ми нарешті зібралися. Тому що хотілося вже працювати. Відпочинок – це добре, але багато відпочивати – це шкодить десь на психологічному рівні.

Я радий всіх бачити. І бачу що у хлопців чудовий настрій. Хлопці задоволені, побачили один одного, згадали минулий сезон, і хочеться, щоб в цьому сезоні виступили не гірше. Це найголовніше.

Новачки і втрати команди? Я впевнений, що Бондаренко залишиться до кінця сезону, думаю, це точно. Підсилилися двома гравцями, яких я хотів бачити. Не дивлячись на те, що це оренда, Валерій Лучкевич, і Денис Дедечко, це вільний агент. Людина, яка грала у нас, хлопці його знають. Думаю, це підсилення. Звичайно, хотілося б ще підсилитисяя нападаючим. Думаю, у нас будуть два легіонера на перегляді, на зборах. Як мене запевнили, один бразильський нападник точно приїде, а по другому, словацькому нападнику, поки питання.

Найближчим часом працюємо в дворазовому режимі, закладаємо фундамент фізичної підготовки, щоб хлопці втягнулися. 18-го січня плануємо зіграти з молодіжним складом, потім пара вихідних, і 22-го вилітаємо до Туреччини. Там буде двотижневий збір, на якому запланували п’ять контрольних поєдинків. Контракти на спаринги підписані, так що змін бути вже не повинно.

Головне, що всі здорові. Цуріков після травми, після операції, у Грицука невеликі ще є проблеми, а інші хлопці працюють в загальній групі”, – резюмував Шаран.


error: Копіювання заборонено!