Головна » Блоги » До “Авангарду” перейшов екс-гравець “Десни”

Avangard5Краматорчани успішно продовжують співпрацю з представником вищого українського дивізіону в особі чернігівської “Десни”.

На цей раз мова йде про те, що “Авангард” зміг не тільки домовиться про продовження до кінця поточного сезону оренди одного з кращих бомбардирів своєї команди Ігоря Кирієнко, а й повернути в “рідні пенати” 26-річного Віталія Єрмакова, який в період з 2016- го по 2017-й роки, 62 рази одягав футболку “Авангарду”.

Продовжуючи трансферну тематику також можна відзначити позитивний результат переговорів Олександра Косевича з тренерським штабом луганської “Зорі”, підсумком яких стало продовження орендних угод Владислава Ємця та Станіслава Нечипоренко, які будуть діяти до закінчення поточного сезону.

Також був знайдено порозуміння з колегами з ФК “Маріуполь”. Підсумком цих переговорів стала оренда до кінця сезону 21-річного уродженця Слов’янська, захисника Владислава Савіна, який раніше виступав у складах молодіжних команд з Донецька “Металург” і “Шахтар”, а також “Сталі” з Кам’янського.

www.footboom.com


error: Копіювання заборонено!