«Зірка» розгромила ФК «Тернопіль»

fczirkaВ матчі 22-го туру першої ліги кіровоградська «Зірка» на виїзді зустрічалася з ФК «Тернопіль». На початку матчу команди глядачів «балували напівмоментами. І лише на 22-ій хвилині господарі стовідсотковий шанс відкрити рахунок: Богданов поцілив у перекладину. А на 37-ій хвилині Атласюк ударом головою відкрив рахунок в зустрічі. Пропустивши м’яч кіровоградська команда чималими силами пішла вперед і результат не забарився. Якщо голкіпер тернопільчан Чернобай парирував удар Локтіонова, то через дві хвилини він не зміг врятувати свою команди після пострілу Григорія Баранця. А на 44-ій хвилині матчу Олексій Чичиков забив «гол в роздягальню», вивівши вперед «Зірку». Після перерви господарі намагалися відігратися, володіли певний час невеликою ініціативою, а от моменти не створювали. Підопічні Сергія Лавриненка ж на 58-ій хвилині збільшили перевагу в рахунку: Артем Щедрий реалізував вихід один на один з голкіпером суперника. На 60-ій хвилині захисник гостей вибив м’яч з пустих воріт після удару Богданова.  Ігор Загальський скористався помилками захисників суперника і довів рахунок до 4:1 на користь кіровоградців.  Наступний матч «Зірка» проведе вдома 25 квітня: прийме дніпродзержинську «Сталь».

ФК «Тернопіль» – «Зірка» 1:4 (1:2) (Атласюк, 37 – Баранець Г., 41; Чичиков, 44; Щедрий, 58; Загальський, 85)

ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк (Дори, 85), Клекот, Соколовський (Дубчак, 59), Кондзьолка, Кіцак (Гаврилюк, 53), Волошинович, Кушецький (Полянчук, 64), Богданов, Семенець.

«Зірка»: Поштаренко, Допілка, Лупашко, Щедрий (Мостовий, 67), Бацула, Баранець Б., Кучеренко, Баранець Г. (Загальський, 81), Ковальов, Чичиков (Фатєєв, 88), Локтіонов (Акименко, 76). Попередження: Кіцак, 19; Семенець, 66.

Віктор Слюсаренко, портал  «Спортивна Кіровоградщина».