Головна » Перша ліга » Півзахисник «Інгульця»: мої самі красиві голи попереду

Kozak_OПівзахисник «Інгульця» Олександр Козак у спілкуванні з клубною прес-службою розповів про свій футбольний шлях.

- Як розпочався твій футбольний шлях?
– Сам я з Києва. Розпочинав з футбольної школи київського «Динамо». Зрозумів, що у «Динамо» не вийде, тому що був дуже маленьким. Там брали в основному рослих хлопців. Був у «Моноліті». Це Одеська область, місто Іллічівськ. Потім я був вдома, у Києві грав за місцевому команду «Зірка». Потім був такий варіант, що мене запросили до дніпровського інтернату УФК. Коли повернувся ще раз до Києва, то грав за місцеву команду і так вийшло, що мене помітили і запросили до київської «Оболоні» на перегляд. Мене взяли до дубля. Потім «Оболонь» розпалася. Вдома перебував і вирішив поїхати на перегляд до харківського «Металіста». Потім у «Металісті» почалися проблеми і я знав, що мене хотів бачити у своїй команді Сергій Шищенко. Я перейшов до донецького «Металурга». Потім перейшов до «Маріуполя» в оренду. Рік відіграв у «Маріуполі», стали чемпіонами першої ліги і потім я повернувся додому у Київ. Так вийшло, що я відіграв один за «Оболонь». Сергій Дмитрович запросив мене до «Інгульця».

- Який забитий м’яч за останній рік запам’ятався найбільше?
– Гол «Ювентуса», коли забили через себе…

- А Ваш гол?
– Мої самі красиві голи попереду.

- Хто Ваш кумир?
– Криштіану Роналду.

- Як налаштовуєтесь перед грою?
– Сиджу, думаю, у голові прокручую якісь моменти. Налаштовую себе.

- Чим би займався, якби не став футболістом?
– Ні разу про це не думав. Я відразу відчув, що це моє. Мені це подобається. Я люблю цю справу.

- Що будеш робити після завершення футбольної кар’єри?
– Дуже складно себе знайти після завершення футбольної кар’єри. Багато хто пропадає після футбольної кар’єри, не можуть себе знайти. Це складний момент.

- Яке Ваше хобі?
– Люблю їздити на рибалку, але давно не їздив. Як сім’я з’явилася, то вільного часу стало поменше. Також читаю, особливо коли тривалі переїзди. Прочитав біографію Пепе Гвардіоли. Я дуже люблю великий теніс.


error: Копіювання заборонено!