Наставник ФК «Тернопіль»: Поєдинок з «Зіркою» має стати переломним для нашої команди

IveheshГоловний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш напередодні матчу 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги розповів про налаштування команди до зустрічі з кіровоградською «Зіркою».

– Відповідальний матч Вашої команди з «Зіркою», яка цього року набрала хід. Яким чином тернопільська команда готувалася до цього поєдинку і з яким настроєм підходить до нього?
– Ми добре знаємо, яка команда приїжджає до нас у гості. «Зірка» в цьому році не програла ще жодного матчу. При тому, що всі знають, як ми зіграли на виїзді. Не знаю, як воно буде, але ми серйозно готуємося. А реабілітуватися перед власними вболівальниками за програний попередній матч можемо тільки вдало зігравши проти «Зірки» (Кіровоград).

– А чи не має в футболістів психологічного надлому після 0:4 у Комсомольську?
– Для нас той результат теж був дивним. Команда або виграє, або багато програє, починаючи від товариського матчу проти «Волині». За останні матчі ми поповнити графу пропущених м’ячів великою цифрою. Але я думаю, що поєдинок з «Зіркою» має стати переломним для нашої команди. Ми робитимемо все для того, щоб подібні результати більше не повторилися.

– Чи передбачається в команді кадрові зміни, зважаючи на останню невдачу ФК «Тернопіль»?
– Після передігрового тренування і завтрашньої розминки дивитимемося в якому стані підійдуть до матчу наші футболісти і тоді приймемо рішення хто потрапить до стартової одинадцятки.

– На останньому тренуванні в основній обоймі займалися ще донедавна травмовані молоді гравці Руслан Луцик та Олександр Кіцак. Можна вважати, що до поєдинку з “Зіркою” всі футболісти, окрім Василя Чорного, підходять в оптимальній фізичній формі?
– Так, всі названі гравці здорові. Цього тижня приступив до тренувань Кіцак, котрий сьогодні вже займається в основній групі. І стан його готовності говорить про те, що він потрапить в заявку на гру.

– Грізна зброя кіровоградської «Зірки» – брати Баранці. Яким чином перекриватимете їм «кисень»?
– В поєдинку проти «Гірника-Спорт» грізною зброєю був наш форвард Богдан Семенець, але тоді нічого йому не вдавалося. Гра на гру не випадає. Тому будемо, звичайно, пильно слідкувати за лідерами «Зірки», але в їх складі є й інші кваліфіковані гравці, яким теж потрібна серйозна увага.

– Чого від майбутнього матчу варто чекати тернопільським вболівальникам?
– Мені важко щось говорити після поєдинку в Комсомольську, але дуже хотілося б вірити, що поразка від «Гірника-Спорт» була випадковою. Зі своєї сторони хотів би, щоб у команди була вагома вболівальницька підтримка, а футболісти на футбольному полі відпрацювали, як говорять, до останньої краплини поту та крові. І йдучи після матчу в роздягальню гравці сказали один одному: «Так, ми зробили все, що могли!».

Офіційний сайт фК “Тернопіль”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.