Головна » Блоги » “Суми” залишилися без тренера, гравців і співробітників

SumuЄ побоювання, що найгірші прогнози щодо майбутнього “Сум” підтвердяться.

FootBoom з’ясував, чому. Кілька місяців команда грала без зарплати і преміальних, через економію коштів змушена була переїхати в Охтирку, де оренда стадіону набагато дешевше, ніж в обласному центрі.

До кінця першої частини сезону деякі гравці, розчарувавшись в “світле майбутнє”, роз’їхалися по домівках. Досить сказати, що в заявці “Сум” в матчі 18-го туру з “Металістом +1925″ (1:3) значилося всього 14 виконавців, з яких двоє – воротарі. Але і це ще не все. Не чекаючи закінчення осені, покинув “Суми” головний тренер Сергій Золотницький, трохи раніше це зробив його асистент Олександр Мартюк. В їх відсутність діями команди з лавки керував начальник Руслан Назаренко, склад призначав найдосвідченіший гравець – 38-річний голкіпер Артем Штанько.

Після цієї гри пішла хвиля звільнень. Футболісти стали розраховуватися, за власним бажанням пішов начальник команди, інші співробітники.

Подейкують, нині в клубі залишилися тільки директор і бухгалтер. Більше за фактом – нікого. Але найсумніше, що у “Сум” немає ні спонсора, ні президента, ні засобів до існування. На одинадцятому році свого “переродження” команда знову ризикує зникнути з футбольної карти країни…

Нагадаємо, що після осінньої частини нинішнього сезону “Суми” займають 11-е місце в турнірі першої ліги.


error: Копіювання заборонено!