Головна » Прем'єр-Ліга » Півзахисник ФК «Олександрія»: коли правильно сприймаєш критику, то стаєш лише сильнішим

Zaderaka-MПівзахисник ФК «Олександрія» Максим Задерака у спілкуванні з клубною прес-службою розповів про емоційне відновлення від матчу та критику гри.

- Скільки тобі потрібно часу, щоб відновитися від зіграного матчу? Від матчу, який пройшов без травми.
– Різні матчі бувають. Є такі емоційні матчі, що потрібно днів п’ять, щоб відновитися. Це саме в емоційному плані маю на увазі. А от фізично – два дні. 48 годин вистачить.

- А емоції тримають більше?
– Емоції так. Бувають такі матчі, що залишається осадок, що…

- Навіть коли команда виграє, а тобі не подобається як ти…
– Так, це така самокритика і це часто буває.

- Це самокритика, а не критика тренера?
– Самокритика і критика тренера. Після будь-яких матчів ти копаєшся в собі і хочеш зробити себе кращим, хочеш знайти якісь помилки.

- А як вдома сприймають тебе у такому стані?
– Сім’я – це моя найбільша підтримка. Коли я бачу свою маленьку Міланку, починаєш гратися, то забуваєш про все. В емоційному плані сім’я дуже добре допомагає забути матч і почати готуватися до наступного. Дружині теж складно, але вона мене підтримує.

- А дружина дивиться футбол?
– Дивиться. Якщо ми граємо на виїзді, то шарф на телевізорі висить, на себе шарф одягає і з Міланкою дивиться матч. Не пропускає жодного матчу.

- Олександрія не лише футбольне місто, а й місто футбольних аналітиків. Прогулюючись по місту зустрічаєш кожного другого перехожого, який знає як потрібно було провести матч і часто тобі розповідають як не правильно зіграли і як потрібно було зіграти.
– У цьому сезоні це в меншій мірі, тому що я вважаю, що «Олександрія» провела дуже якісно першу частину сезону. Завжди знаходиш критику. А як говорять критика робить сильнішим. Якщо ти правильно сприймаєш критику, робиш правильні висновки, ти становишся лише сильнішим. Тому я вважаю, що критика це дуже добре.

- Ти весь час перебуваєш у футболі. Не буває такого, що тобі сняться футбольні сни?
– Буває, що трішки втомлюєшся від футболу емоційно. Мені допомагає з цим боротися моя сім’я.


error: Копіювання заборонено!