Головна » Інше » Віктор Слюсаренко подякував за успішний спортивний 2018 рік

Slusarenko34Завершується 2018 рік. Для спортсменів Знам’янського району та їх тренерів цей рік видався вдалим. Було виконано чималий обсяг роботи, продемонстровані хороші результати.

Як завжди гідно наш район представляли на всеукраїнському і обласному рівнях спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Вони здобули чимало нагород різного ґатунку, зі змагань ніколи не поверталися без нагород.

На міжнародній арені уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова (с. Володимирівка, перший тренер Віталій Воровський) у складі збірної України виступала на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбувалися в аргентинському Буенос-Айресі. Також у липні Катерина брала участь в юнацькому чемпіонаті Європи, що відбувався в Угорщині.

Успішні виступи легкоатлетів як на обласних змаганнях, так і за межами Кіровоградщини.

Спортсмени з різних видів гідно представляли Знам’янський район на обласних змаганнях залік обласних спортивних ігор (ОСІ). Вони зуміли створити конкуренцію районам, які мають більші території і населення, мають міста та селища. Знам’янський район же складається лише із сіл. По при це та різні недоречності за підсумками всіх змагань відповідно до чіткого дотримання регламенту змагань ОСІ Знам’янський район посів підсумкове 4-е місце серед 27 районів та ОТГ.

На території Знам’янського району було проведено чимало змагань. Про їх результати і фото з них мали можливість читати в мережі Інтернет і паперових ЗМІ протягом року.

Висловлюю слова вдячності тренерам Знам’янської районної КДЮСШ, спортивним ентузіастам району, спортсменам меценатам, керівництву району та всіх, хто допомагає розвивати фізичну культуру і спорт на території району! Вітаю з Новим, 2019-им, роком! Бажаю наснаги, здоров’я та здійснення всього, що бажаєте!

З повагою, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Сайт Віктора Слюсаренка


error: Копіювання заборонено!