Головна » Аматори » Згадаємо у 2018 році: чемпіонат Знам’янського району з футболу

2018-08-24-5Добігає до завершення 2018 рік. То ж нині хочеться підвести певні спортивні підсумки року у Знам’янському районі.

Раніше згадували про Першість Знам’янського району з футзалу , волейболу , баскетболурозіграш Кубка Отаманів Холодного Яру , турнір з міні-футболу до Дня Конституції України,  шахів і шашокрозіграш кубка пам’яті Сергія Коржаобласні змагання “Краще спортивне село Кіровоградщини 2018 року”змагання з тенісу настільного , змагання до Дня фізичної культури та спортукубок району з футболутурнір до Дня сільського господарства “Кубок закриття сезону”тріумфальний виступ велосипедистів з Мошориного в ОСІВсеукраїнські змагання з велоспорту до Дня Перемоги, відкритий чемпіонат області з легкої атлетики.

Ниині ж згадаємо чемпіонат Знам’янського району з футболу сезону 2018 року. Участь у змаганнях брали 7 команд. Чемпіоном став “Хлібодар” (Суботці). Друге та третє місця відповідно посіли “Колос” (Дмитрівка) і “Буревісник” (Богданівка).

За два тури до завершення чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року визначився чемпіон.

У 12-му турі чемпіонату «Хлібодар» (Суботці) вдома впевнено переміг «Ниву» з Цибулевого – 6:1. У складі переможців покер оформив Олександр Степаненко, який є лідером заліку бомбардирів чемпіонату – на його рахунку 15 забитих м’ячів.

«Хлібодар» у всіх своїх 9-ти матчах здобув перемоги. Суботцівській команді залишилося в цьому чемпіонаті провести один перенесений матч та зустрічі двох останніх турів. Друге та третє місця на разі відповідно посідають петрівський «Буревісник» і дмитрівський «Колос». Вони мають 16 та 15 набраних очок. По втрачених очках з «Колосом» однакові показники має богданівський «Буревісник». То ж боротьба за друге та третє місця чемпіонату очікується цікавою.

Зазначимо, що «Хлібодар» (Суботці) тренує Олег Колюка, президентом клубу є Руслан Федорович Згривець.

14 жовтня у селі Суботці відбувся матч 14-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів «Хлібодар» – «Колос» (Дмитрівка).

Перед початком матчу на футбольному полі села Суботці відбулося нагородження чемпіона району – команди «Хлібодар», яка достроково стала кращою на цих змаганнях. На урочистій церемонії команда «Хлібодар» отримала золоті медалі, грамоти і Кубок з рук голови Кіровоградської організації федерації футболу України Віктора Безсмертного і головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктора Слюсаренка. Також Віктор Анатолійович Безсмертний подарував футбольній команді з Суботців 5 футбольних м’ячів.

2010-10-14-f-1

2010-10-14-f-2

У футбольному протистоянні «Хлібодару» і «Колоса» було чимало непоступливої боротьби, не реалізованих небезпечних моментів та було забито три м’ячі. Вже на 9-ій хвилині матчу Сергій Барбанов ударом у нижній дальній кут воріт «Хлібодару» відкрив рахунок. Через 10 хвилин після подачі Кравченка Олександр Степаненко випередив голкіпера гостей, але не влучив у створ воріт.

У середині першого тайму матчу півзахисник «Колоса» зі штрафного пробив по воротах і голкіпер господарів припустився помилки, внаслідок якої м’яч влетів у сітку воріт – 0:2. Вже через три хвилини господарі один м’яч відіграли – голкіпер «Колоса» Олександр Кушніренко парирував удар зі штрафного, але першим на добиванні був Олександр Тарасенко – 1:2.

2010-10-14-f-3

На сороковій хвилині голкіпер гостей парирував удар Олександра Тарасенка з гострого кута. Наприкінці тайму гості мали дві можливості збільшити рахунок, але голкіпер «Хлібодару» Микола Москаленко парирував удари Бондаренка та Волкова.

Другий тайм матчу був менш багатим на небезпечні моменти, ніж перший. На 55-ій хвилині двічі поспіль захисники гостей виносили м’яч з пустих воріт. Через 5 хвилин Євген Артьомов наважився на удар з 25 метрів – м’яч рикошетом від захисника суперника ледь не влетів у нижній кут воріт. А наприкінці матчу Максим Попов не зумів обробити м’яч, замикаючи дальню штангу воріт суперника.

2010-10-14-f-4

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Колоса». Ця перемога дозволила дмитрівській команді здобути срібні нагороди чемпіонату. Для футболістів «Хлібодару» ця поразка стала єдиною у нинішньому чемпіонаті.

«Хлібодар» – «Колос» (Дмитрівка) – 1:2 (1:2) (Стороженко, 25 – Барбанов, 9; Бондаренко, 22)
«Хлібодар»: Москаленко, Шкварько, Чеботарьов (Кударенко, 46), Стороженко, Васільцов, Степаненко, Олійник, Слівченко, Кравченко, Грузин, Тарасенко
«Колос»: Кушніренко, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Дергунов, Барбанов, Волков, Артьомов, Бондаренко, Кущов (Білоус, 67), Дьячков
Попередження: Степаненко, 66.

2010-10-14-f-5

15 жовтня перенесеним матчем «Маяк» – «Буревісник» (Богданівка) завершився Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року.

Матч активніше розпочали футболісти «Маяка», які більше контролювали м’яч. У середині тайму гості перехопили ініціативу на футбольному полі і біля воріт «Маяка» почали один за одним небезпечний момент. В одних епізодах гостей підводила влучність, в інших надійно грав голкіпер господарів Станіслав Левченко. Та все ж після передачі Олександра Постільняка Зайцев вийшов один на один з голкіпером і майстерно його перекинув – 1:0.

Наприкінці тайму команди обмінялися результативними ударами: спочатку Роман Дарьєв зі штрафного подвоїв рахунок, а через дві хвилини Олег Літвінчук один м’яч відіграв.

У другому таймі матчу гостям вдалося ще двічі відзначитися. На 73-ій хвилині матчу Іван Косюк довів рахунок до 3:1. А через 11 хвилин Олександр Зайцев встановив остаточний рахунок 4:1 на користь богданівської команди.

По завершенні матчу було проведено церемонію нагородження бронзового призера чемпіонату, яким став богданівський «Буревісник». Нагадаємо, що цього сезону чемпіоном Знам’янського району з футболу стала команда «Хлібодар» (Суботці), срібні нагороди здобув дмитрівський «Колос».

«Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:4 (1:2) (Літвінчук, 44 – Зайцев, 35, 84; Дарьєв, 42; Косюк, 73)