Головна » Футзал » ФК «Локо» – переможець турніру «Кубок зірок-2018»

2018-12-30-0Сьогодні, 30 грудня, у Кропивницькому завершився турнір «Кубок зірок-2018» з футзалу.

У турнірі брали участь вісім команд, що були поділені на дві групи. Про груповий етап змагань, що проходив 28-29 грудня, портал «Спортивна Кіровоградщина» повідомляв раніше (підсумки першого ігрового дня та другого ігрового дня).

Сьогодні відбулися півфінали, матч за третє місце та фінал. У першому півфінальному матчі зустрічалися дві амбіційні кропивницькі команди, старожили даного турніру – «Альянс» та ФК «2005». Перша половина зустрічі виявилася досить напруженою. «Альянс» завдяки голу Мустафаєва вийшов вперед. Наприкінці тайму Загальський зрівняв рахунок. Після перерви Загальський, Головченко і Кулик зробили рахунок 4:1 на користь ФК «2005». Далі ця команда зуміла на класі довести матч до перемоги і вийшла до фіналу турніру.

В іншому півфіналі була більш напружена гра. Боровський вже на другій хвилині вивів вперед «Локо». Суперник зумів не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед – допоміг дубль Гелевера. У другому таймі матчу Корчинський зрівняв рахунок у матчі, але вже у наступній атаці «Металург» знову вийшов вперед. Та все ж команді з Кропивницького району не вдалося втримати переможний рахунок – «Локо» проявив характер і святкував вольову перемогу. Перемогу «Локо» принесли два реалізовані пенальті Богдана Боровського – 4:3.

У матчі за третє місце інтрига трималася до 17-ій хвилини матчу. Команди йшли нога в ногу, демонструючи результативну гру з початку зустрічі. При рахунку 3:2 на користь «Альянсу» до розіграшу кутового підключився голкіпер команди Роман Травкін і в один дотик переправив м’яч у сітку воріт «Металурга» – 4:2. Цей епізод став, схоже, переломним у цьому матчі і далі «Альянс» заграв більш вільніше. У другому таймі матчу «Альянс» довів рахунок до розгромного – 10:5. У складі переможців Єгор Кривошей оформив покер. То ж у підсумку «Альянс» став бронзовим призером турніру.

2018-12-30-1

У вирішальному матчі турніру зустрілися «Локо» та ФК «2005». Ці команди вже зустрічалися у першому турі змагань і тоді сильнішою була команда «Локо». То ж сьогодні ФК «2005» бажав взяти реванш за ту поразку та виграти трофей і з перших хвилин почав грати «першим номером». «Локо» ж побудував грамотну оборону власних воріт. За територіальної переваги ФК «2005» небезпечні моменти були в обох команд. Вже на першій хвилині голкіпер «Локо» Сергій Панібратець парирував удар Дмитра Барбанова. У наступній атаці вже Дмитро не влучив у створ воріт. На третій хвилині Богдан Боровський пробив поруч з дев’яткою воріт ФК «2005». На 5-ій хвилині матчу ФК «2005» врятувала штанга їх воріт після удару Олега Синьогуба. На восьмій хвилині команди обмінялися влучаннями у штангу воріт – не пощастило Вячеславу Головченку і Дмитру Хорольському. Через дві хвилини Вячеслав Головченко не реалізував вихід один на один з голкіпером «Локо». І вже за мить спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Максим Гедерим поцілив у ближню дев’ятку воріт ФК «2005» – 1:0. Через чотири хвилини «Локо» подвоїв рахунок: Олег Синьогуб результативно замкнув передачу Олександра Сафонова на дальній штанзі воріт. А в наступній атаці «Локо» зробив рахунок 3:0 – Максим Гедерим пробив у ближній кут воріт і це стало несподіванкою для голкіпера ФК «2005». Після третього пропущеного м’яча ФК «2005» почав грати з 5-им польовим гравцем, намагаючись розіграти зайвого. Наприкінці матчу Артем Замніус мав можливість забити гол, але відмінно зіграв голкіпер «Локо». На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь «Локо».

На початку другого тайму матчу, коли ФК «2005» не грав з 5-им польовим гравцем, «Локо» вдалося забити четвертий м’яч – і знову голкіпер ФК «2005» не виручив. У подальшому до завершення матчу ФК «2005» грав з 5-им польовим гравцем. І вже наступної хвилини Артем Замніус з передачі Тараса Чемериса один м’яч відіграв. Через 5 хвилин «Локо» відновив перевагу у чотири м’ячі – Богдан Боровський замкнув передачу Олександра Сафонова. Через пару хвилин Тарас Чемерис програв дуель голкіперу суперника. Завдяки влучним ударам Артема Замніуса і Олександра Кочури ФК «2005» скоротив відставання до двох м’ячів. Останню крапку в матчі поставив на останній секунді зустрічі Богдан Боровський, який став кращим бомбардиром турніру. Також варто відзначити хорошу гру голкіпера «Локо» Сергія Панібратця, який кілька раз виручив свою команду. То ж матч завершився з рахунком 6:3 на користь команди «Локо». То ж «Локо» став переможцем турніру, ФК «2005» – срібний призер.

Організатором змагань була ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу» (керівник Віктор Анатолійович Безсмертний).

Півфінали
«Альянс» – ФК «2005» – 2:7 (1:1) (Мустафаєв, 15; Карпінець, 27 – Загальський, 20, 24, 40 (пен), 40 (пен); Головченко, 23; Кулик, 27; Поліщук, 39)
«Альянс»: Травкін, Клушин, Скоров, Малий А., Карпінець, Власович, Кривошей, Мустафаєв, Фатєєв
ФК «2005»: Шевельов, Кочура, Замніус, Барбанов Д., Поліщук, Загальський, Головченко, Чемерис, Кулик

«Локо» – «Металург» – 4:3 (1:2) (Боровський, 2, 31 (пен), 34 (пен); Корчинський, 27 – Гелевер, 5, 12; Фальковський, 28)
«Локо»: Панібратець, Гедерим, Корчинський, Марущук, Сафонов, Хорольський, Савін, Боровський, Синьогуб
«Металург»: Довжанський, Фальковський, Августов, Долованюк, Зіновєв, Тимофієнко Р., Тимофієнко С., Лєсов, Гелевер, Іванов, Павленко, Березкін, Мельничук, Мірошніченко

Матч за третє місце
«Альянс» – «Металург» – 10:5 (5:2) (Скоров, 4, 18; Кривошей, 7, 36, 37, 39; Фатєєв, 12; Травкін, 17; Мустафаєв, 28; Клушин, 32 – Березкін, 2; Іванов, 9, 31; Зіновєв, 25; Гелевер, 33)

Фінал
«Локо» – ФК «2005» – 6:3 (3:0) (Гедерим, 11, 16; Синьогуб, 13; Боровський, 21, 27, 40 – Замніус, 22, 37; Кочура, 39)

Залік бомбардирів турніру:
1. Боровський Богдан («Локо») – 13 м’ячів
2-5. Кочура Олександр («2005»), Гелевер Вячеслав («Металург»), Загальський Ігор («2005»), Кривошей Єгор («Альянс») – по 6.