Головна » Інше » Згадаємо у 2018 році: змагання до Дня фізичної культури і спорту у Знам’янському районі

2018-09-16-v-1Добігає до завершення 2018 рік. То ж нині хочеться підвести певні спортивні підсумки року у Знам’янському районі.

Раніше згадували про Першість Знам’янського району з футзалу , волейболу , баскетболурозіграш Кубка Отаманів Холодного Яру , турнір з міні-футболу до Дня Конституції України,  шахів і шашокрозіграш кубка пам’яті Сергія Коржаобласні змагання “Краще спортивне село Кіровоградщини 2018 року”  та змагання з тенісу настільного.

16 вересня 2018 року у селі Мошорине (Знам’янський район) відбулося відзначення Дня фізичної культури і спорту.
На церемонії відкриття змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Григорівна Сидоренко і голова сільської ради Мошориного Олексій Григорович Кондратенко привітали спортсменів і тренерів з Днем фізичної культури і спорту, а також побажали учасникам змагань цікавих протистоянь та здобути перемогу сильнішим. Також присутнім свою майстерність продемонстрував танцювальний колектив Мошоринського сільського клубу (керівник Анжела Кіслінська).
На церемонії відкриття змагань грамотами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації були відзначені кращі спортсмени, тренери та меценати спорту. Так, грамоти були вручені капітану команди «Буревісник» (Богданівка) Павлу Яровому, спортсменці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива) Вірі Борисюк, спортсмену з села Суботці Роману Дар’єву і досвідченому шашкісту Володимиру Плохому.
Грамотами були відзначені вчителі фізичної культури і спорту і тренери-викладачі районної КДЮСШ Віталій Воровський (с. Володимирівка), Вадим Кива (с. Мошорине), Сергій Яцук (с. Пантазіївка), Сергій Богун (с. Петрове), Віктор Солдатенко (с. Дмитрівка), Олександр Лісовий (с. Дмитрівка), Євген Бандурка (с. Богданівка), Олександр Довженко (с. Богданівка), Людмила Криворіг (с. Трепівка), Володимир Бондар (с. Трепівка) і Сергій Жуган (с. Цибулеве) , які зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Знам’янському районі, працюючи на педагогічній ниві.
За постійну підтримку розвитку фізичної культури і спорту у Знам’янському районі грамотами відзначені меценати Володимир Єльник (с. Цибулеве), Анатолій Головатенко (с. Цибулеве), Ростислав Вакулик (с. Петрове), Анатолій Іващук (с. Богданівка), Сергій Назаренко (с. Дмитрівка), Наталія Стиркуль (с. Дмитрівка), Руслан Згривець (с. Суботці), Тетяна Халявинська (с. Казарня), Петро Гетьманець (с. Мошорине) і Олексій Контратенко (с. Мошорине).

У змаганнях з шахів у жінок перше місце посіла Поліна Балдич (Трепівка). Друге та третє місця відповідно посіли Влада Кіслінська (Володимирівка) та Дар’я Бабічева (Володимирівка).
У змаганнях з шашок перше місце у чоловіків посів Володимир Плохий (Дмитрівка), другим став Анатолій Головатенко з Цибулевого і третім – Ігор Щуренко (Петрове).
Переможницею шашкового турніру серед жінок стала Влада Кіслінська (Володимирівка). Друге та третє місця відповідно посіли Ольга Бондаренко (Богданівка) і Поліна Балдич (Трепівка).

Зокрема, було проведено юнацький турнір з міні-футболу, який також був у залік Спартакіади районної КДЮСШ. Участь брали шість команд, що були поділені на дві групи. Переможці груп (ними стали Дмитрівка та Цибулеве) вийшли до фіналу. У вирішальному матчі турніру перемогу здобули юні футболісти з села Дмитрівка (2:1). Третє місце посіли юні футболісти з Богданівки. На церемонії закриття змагань призери отримали дипломи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
Дмитрівка – Цибулеве – 2:1.

На змаганнях з волейболу заявилися 5 чоловічих команд, які були поділені на дві групи. У першій групі волейболісти з Дмитрівки перемогли команди з Мошориного та Володимирівки. У боротьбі за друге місце групи Володимирівка переграла Мошорине. В іншій групі Богданівка була сильнішою за Цибулеве. У матчі за третє місце Цибулеве перемогло Володимирівку. У вирішальному матчі турніру Богданівка здолала Дмитрівку.
У змаганнях з волейболу серед жінок брали участь чотири команди. У півфіналах Богданівка та Дмитрівка відповідно перемогли Мошорине і Володимирівку. У матчі за третє місце Володимирівка перемогла Мошорине. У фіналі Богданівка виграла у Дмитрівки.