Головна » Футзал » «Кубок зірок-2018»: ФК «2005» – останній півфіналіст

Cup-zirok-2018-fУ Кропивницькому завершився груповий етап традиційного турніру «Кубок зірок» з футзалу.

В останньому матчі групи «Б» ФК «2005» зустрічався з командою «Дніпро-Кіровоград». У першому таймі було забито лише один м’яч – його автором став Артем Замніус. На початку другого тайму ФК «2005» довів рахунок до розгромного – відзначилися Ігор Загальський і Олександр Кочура. «Дніпро-Кіровоград» досить швидко два м’ячі відіграв. Та все ж на 35-ій хвилині Тарас Чемерис реалізував пенальті, а Артем Лютий вразив власні ворота. ФК «2005», здобувши перемогу, посів друге місце у групі «Б» і вийшов до півфіналу турніру.

ФК «2005» – «Дніпро-Кіровоград» – 5:2 (1:0) (Замніус, 15; Загальський, 21; Кочура, 26; Чемерис, 35 (пен), Лютий, 39 (авт.) – Лютий, 27; Вишневський, 28)
ФК «2005»: Шевельов, Кочура, Замніус, Барбанов Д., Поліщук, Загальський, Головченко, Чемерис, Кулик
«Дніпро-Кіровоград»: Сухорук, Берлюк, Романюк, Ліпей, Вишневський, Лютий, Дірюченко, Кузьменко, Ромащук, Лютий