Головна » Футзал » «Кубок зірок-2018»: ФК «2005» переміг «Арсенал»

Cup-zirok-2018-fСьогодні, 29 грудня, у Кропивницькому відбулися матчі другого туру групи «Б» традиційного турніру «Кубок зірок» з футзалу.

Як вже повідомляв раніше портал «Спортивна Кіровоградщина» «Локо» не мав проблем з командою «Дніпро-Кіровоград» (7:1).

В іншому матчі туру цієї групи ФК «2005» зустрічався з «Арсеналом». Після вчорашньої поразки від «Локо» ФК «2005» влаштовувала лише перемога. За справу ФК «2005» взявся з початку зустрічі – вже на 5-ій хвилині вели у рахунку 3:0 (відзначилися дублем Олександр Кочура та Ігор Загальський). Через хвилину Андрій Добролежа один м’яч відіграв. ФК «2005» до перерви ФК «2005» вів у рахунку 5:2. У другому таймі «Арсенал» постарався відігратися (на 28-ій хвилині Олег Коломієць не реалізував пенальті), результативно провівши кінцівку матчу. Та все ж програли з рахунком 5:7.

ФК «2005» – «Арсенал» – 7:5 (5:2) (Кочура, 2, 3, 10, 38; Загальський, 5, Головченко, 12; Барбанов Д., 29 – Добролежа, 6; Гора, 14; Коломієць, 34, 39; Кілбас, 40)
ФК «2005»: Дерганенко, Шевельов, Кочура, Замніус, Барбанов Д., Поліщук, Загальський, Головченко, Чемерис, Кулик
«Арсенал»: Кожухар С., Кілбас, Коломієць, Жидков, Жалдак, Добролежа, Іщенко, Бандурко, Гора, Кожухар В., Конан, Портенко, Бондаренко

4. «Дніпро-Кіровоград» 0 0 2 1:12 0

Зараз розпочався перший матч третього туру групи «А» «Фаворит» – ФК «Новоукраїнка».

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».