«Кубок зірок-2018»: «Локо» здобув другу перемогу

Cup-zirok-2018-fСьогодні, 29 грудня, у Кропивницькому відбувся матч другого туру групи «Б» традиційного турніру «Кубок зірок» з футзалу «Локо» – «Дніпро-Кіровоград».

«Локо» не мав проблем з суперником. У першому таймі матчу Богдан Боровський забив два мячі. На 15-ій хвилині Олександр Сафонов зробив рахунок розгромним. Після перерви Богдан Боровський оформив покер у звітній зустрічі. Довершили розгром суперника Олег Синьогуб і Максим Корчинський. «Дніпро-Кіровоград» зумів лише забити гол престижу, який на рахунку Євгена Ліпея.

«Локо» – «Дніпро-Кіровоград» – 7:1 (3:0) (Боровський, 11, 12, 23, 33; Сафонов, 15; Синьогуб, 37; Корчинський, 38 – Ліпей, 34)
«Локо»: Рудик, Панібратець, Гедерим, Корчинський, Марущук, Сафонов, Хорольський, Савін, Боровський, Шушпанов, Синьогуб
«Дніпро-Кіровоград»: Сухорук, Берлюк, Романюк, Ліпей, Вишневський, Лютий, Дірюченко, Кузьменко, Ромащук

Зараз розпочався другий матч туру групи «Б» ФК «2005» – «Арсенал».

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».