Головна » Футзал » «Кубок зірок-2018»: ще одна вольова перемога «Металурга»

IMG-2Сьогодні, 29 грудня, у Кропивницькому стартував другий день традиційного турніру «Кубок зірок» з футзалу.

Сьогоднішній ігровий день розпочинався матчем другого туру групи «А» «Новоукраїнка» – «Металург». Рахунок у матчі відкрив Данило Фальковський. Через дві хвилини Сергій Барбанов зрівняв рахунок. А на 13-ій хвилині матчу Андрій Федотов вивів вперед «Новоукраїнку». Наприкінці тайму Данило Фальковський зрівняв рахунок – 2:2.

У другому таймі матчу «Новоукраїнка» знову вийшла вперед завдяки голу Вадима Воловика. Але перевагу у рахунку їм не вдалося втримати – Вадим Долованюк зрівняв рахунок, а наприкінці зустрічі у ворота «Новоукраїнки» влетіло три м’ячі. Знову «Металург» проявив характер: вчора переломив хід поєдинку з «Фаворитом», сьогодні – з «Новоукраїнкою».

2018-12-29-1

«Новоукраїнка» – «Металург» – 3:6 (2:2) (Барбанов, 9; Федотов, 13; Воловик, 25 – Фальковський, 7, 20; Долованюк, 32; Тимофієнко С., 39; Мірошніченко,, 40; Гелевер, 40)
«Новоукраїнка»: Пастернак, Андрієнко, Федотов, Козак, Барбанов С., Руденко, Обженський, Воловик, Кріт, Корінний О., Карамалак, Дарабанов, Корінний Д., Тимченко
«Металург»: Довжанський, Фальковський, Августов, Долованюк, Зіновєв, Тимофієнко Р., Тимофієнко С., Лєсов, Гелевер, Іванов, Павленко, Березкін, Мельничук, Мірошніченко

Зараз розпочався другий матч туру групи «А» «Фаворит» – «Альянс».

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили у ГС «Кіровоградська обласна федерація футболу».