Головна » Перша ліга » “Інгулець” підписав екс-нападника СК “Дніпра-1″

sula“Інгулець” підписав екс-нападника СК “Дніпра-1″ та “Металіста 1925″ Дмитра Сулу.

Дмитро Сула народився 22 лютого 1994 року в Одесі. Вихованець одеського футболу. Чотири роки провів у структурі одеського “Чорноморця”.

У 2017 році приєднався грузинського клубу «Цхінвалі» й у травні цього року взяв участь у двох поєдинках Еворнулі Ліги 2 – другого дивізіону чемпіонату Грузії

Улітку 2017 року підписав контракт з одеською «Реал Фармою», клубом Другої української ліги. 9 липня дебютував за нову команду в домашньому матчі Кубку України проти новокаховської «Енергії» (1:3), вийшовши на заміну на 56-ій хвилині. Відзначився голом у першому ж поєдинку за «фармацевтів» у чемпіонаті, зрівнявши рахунок на 54-ій хвилині матчу проти «Дніпра» (2:1). 14 серпня того ж року зробив хет-трик у грі проти «Інгульця-2» (перші два голи Сула забив з пенальті, фінальний рахунок матчу — 5:0). Всього менш ніж за півтора місяці з початку сезону 2017/18 встиг провести за «Реал Фарму» у Другій лізі 8 ігор, у яких забив 5 м’ячів, а також зіграв один матч у кубку.

Своєю грою за «Реал Фарму» нападник привернув увагу СК «Дніпро-1», який у той час шукав заміну травмованому Олегу Кожушку. Сула перейшов до цього клубу 29 серпня 2017 року і вже наступного дня вперше зіграв за «дніпрян», замінивши Владислава Войцеховського на 64-ій хвилині матчу Другої ліги проти «Миколаєва-2» (3:0). 20 вересня вийшов у стартовому складі у грі 1/16 Кубку України проти команди «Гірник-спорт» і на 20-ій хвилині забив єдиний гол у зустрічі, забезпечивши «Дніпру-1» вихід до наступного раунду змагання. Всього у складі дніпровської команди провів одну гру в кубку та 14 – у чемпіонаті, щоправда, здебільшого виходячи на заміну, та відзначився двома голами – по одному в кожному з цих турнірів. Після завершення вдалого для «дніпрян» сезону, у якому команда вийшла до півфіналу Кубку України та здобула срібні медалі Другої ліги, у Сули закінчився контракт і він покинув команду. У сезоні 2018/2019 Дмитро Сула зіграв за “Металіст 1925” 15 матчів і забив 5 голів. Є автором першого голу “Металіст 1925” у Першій лізі.

Срібний призер Другої ліги України (1): 2017/18.