Головна » Блоги » Голкіпер “Авангарду”: перша ліга зростає

AvangardВоротар краматорського Авангарду Артур Денчук підвів підсумки осінньої частини чемпіонату, а також розповів, як проводить свою відпустку.

- Артур, як проходить твій відпочинок?
– З’їздив зі своєю дівчиною в теплі краї і повернулися до Києва, тут і проводимо відпустку!

- Скучив за футболом і тренуваннями?
– Так скучив, у нас дуже довга пауза, встигаєш і за тренуваннями скучити і за іграми! Вже з нетерпінням чекаю повернення на поле, напевно як і вся команда.

- Що можеш сказати по минулій частині сезону?
– Минулий частину сезону вийшла цікавою, все рівні команди і всі один в одного можуть відібрати очки! Перша ліга зростає, ніхто не хоче поступатися. Зростає і Авангард, йде до нових цілей, і ми намагаємося виконувати завдання, які ставить перед нами керівництво.

- Де потрібно додавати? Над якими помилками працювати?
-Ми команда, яка стрімко розвивається, тому постійно необхідно додавати в усіх компонентах, від оборонних до атакуючих, і звичайно ж хотілося б додати в стабільності, зараз це напевно для нас один з найважливіших чинників.

- 3 рази в цьому сезоні ти входив до символічної збірної туру, завдяки чому вдалося домогтися цього?
– Я вважаю це заслуга всієї команди, кожен гравець робить свою роботу на футбольному полі для досягнення результату, ну а потрапляти в символічні збірні туру приємно звичайно, тим більше що я воротар, а воротар в збірній всього 1, напевно голкіперам складніше потрапити до символічної збірної , ніж польовим гравцям.

- Де і як будеш зустрічати Новий Рік, якщо не секрет?
– Новий Рік буду зустрічати зі своєю дівчиною в Києві.

Офіційний сайт ФК “Авангард”


error: Копіювання заборонено!