Головна » Інше » Згадаємо у 2018 році: змагання з тенісу настільного у Знам’янському районі (+фото)

2018-02-03-0Добігає до завершення 2018 рік. То ж нині хочеться підвести певні спортивні підсумки року у Знам’янському районі. 

Вчора згадували про Першість району з футзалу. Нині ж зупинемося на змаганнях з тенісу настільного, які проводилися 3 лютого 2018 року у спортивному залі ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка».

У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Дмитро Шерстюк (команда Дмитрівської сільської ради). Друге та третє місця відповідно посіли Олег Поляков і Роман Коменда (обидва з команди Казарнянської сільської ради).

У змаганнях серед жінок перше місце посіла Вікторія Ребар (команда Дмитрівської сільської ради). Другою стала Аліна Пожідаєва (ДЮСШ), третю – Анастасія Ушакова (команда Цибулівської сільської ради).

На церемонії закриття змагань переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.

Ці змагання пройшли у рамках 38-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району. Участь у них брали спортсмени, які мешкають на території сільської ради Знам’янського району згідно з реєстрацією на початок змагань і на змаганнях представляли її. Також окремою командою виступали вихованці районної КДЮСШ.

2018-02-03-1

2018-02-03-3

2018-02-03-10