Головна » Баскетбол » Баскетбольні баталії у Помічній

483831Ось і закінчується 2018 рік, разом з ним втихає баскетбольна лихоманка сезону 2018. 
Цьогорічний сезон для юних баскетболістів БК «Орли» був особливо насиченим. Дівчата та хлопці достойно представляли Помічнянську ОТГ на обласних та Всеукраїнських змаганнях з баскетболу та баскетболу 3х3, в яких неодноразово займали призові місця. Закінчився сезон 21 грудня І відкритим обласним розіграшем Кубку БК «ОРЛИ» з баскетболу серед юнаків, який зібрав на помічнянській арені 5 команд: збірну Добровеличківського району, Новоукраїнської ОТГ, Лисогорську ДЮСШ Миколаївської області, Кропивницьку ДЮСШ №1та БК «Орли» м.Помічної.

Команди змагалися за олімпійською системою. Помічнянські юнаки, отримавши перемогу у новоукраїнських та лисогорських юнаків, увійшли до фіналу. Їх суперниками стали юнаки з Кропивницької ДЮСШ №1, які перед цим перемогли збірну команду Добровеличківського району.

У грі за бронзові медалі зустрічалися команди Лисогорської ДЮСШ та Добровеличківського району, перемігшої у команди з Новоураїнської ОТГ. Гра між рівними за силами суперниками закінчилася перемогою добровеличківців.

Немало хвилювань вболівальникам приніс фінальний матч, у якому за перемогу змагалися юнаки з Помічної та Кропивницького. По ходу поєдинку на майданчику точилися рівна гра, однак в останній чверті помічнянці змогли відірватися у рахунку та отримати довгоочікувану перемогу на радість вболівальникам, тренерам та самим гравцям.

49209
У підсумку маємо такі результати:
1. Команда БК «ОРЛИ» м. Помічна;
2. Команда Кропивницької ДЮСШ №1
3. Збірна Добровеличківського району;
4. Команда Лисогорської ДЮСШ;
5. Команда Новоукраїнскої ОТГ.
Команди, гравці та тренери були нагороджені кубком, медалями, грамотами та солодощами.
І учасники , і глядачі отримали море задоволення, масу позитивних емоцій, у спортзалі школи панувала надзвичайна атмосфера. По завершенню, усі присутні мали змогу сфотографуватися.
Дякуємо всім, хто допоміг організувати та провести змагання.
Бажаємо учасникам нових перемог, та чекаємо на зустріч у наступному році!

Про це на своїй сторінці в Facebbok повідомив тренер Аріель Поррата Фідальго.


error: Копіювання заборонено!