Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зазнав другої поразки в Одесі

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі туру української баскетбольної першої ліги на виїзді зустрічалася із «Одесою-2».

Вчора кропивницькі баскетболісти програли з рахунком 60:67. Сьогодні теж зазнали поразки. У першій чверті одеська команда впевнено переграла кропивничан – 12 очок переваги. А от у другій чверті кропивницькі баскетболісти зуміли проявити характер і відіграти ті 12 очок відставання.

У третій чверті матчу була рівна гра. А от в четвертій чверті у кропивницької команди не заладилося. Досить швидко, за 5 хвилин чверті, гості назбирали 5 командних фолів. У такій ситуації було складно грати на переможний результат. Як наслідок господарі довели матч до перемоги.

У підсумку матч завершився з рахунком 67:60 на користь господарів. Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець господарів Дмитро Кравець, який набрав 20 очок. Найрезультативнішим у гостей став Олександр Хапун – 16 очок.

У наступному турі, 12-13 січня кропивницький «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» на виїзді зіграє з командою «ІНВАСПОРТ-2-ДОС-ДЮСШ» (Дніпро).

«Одеса-2» (Одеса) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – 91:80 (23:11, 22:34, 20:17, 26:18)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (13 очок+4 підбирань+2 результативні передачі), Саламаха (13+6+2), Хапун (14+3+3), Вербовий (5+2+1), Бурлака (0+5+0), Мизь (2+0+0), Поярков (12+9+1), Рибченко (10+6+4), Ткаченко (15+3+6).