БК «Золотой Век» програв у Кривому Розі

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді програв команді «КРИВИЙ РІГ КНУ-КДПУ».

У першій чверті матчу точилася непоступлива рівна гра – господарі лише мали одне очко переваги. А от друга чверть матчу була кращою у виконанні криворізької команди. На перерву команди пішли за 5-тиочкової переваги господарів.

Кропивницьким баскетболістам варто було докладати чимало зусиль, щоб відігратися. Дорогоцінні очки у всіх матчах задля потрапляння у четвірку кращих команд групи вищої ліги.

Третю чверть гри краще почали господарів – 4:0. Потім Олександр Петров влучно виконав двохочковий кидок. Але далі господарі пішли у відрив. Третя чверть була за гсоподарями – плюс вісім очок. В останній чверті гостям вдалося дещо скоротити відставання у рахунку, але не врятувати матч.

Матч завершився з рахунком 85:77 на користь господарів. Щодо найрезультативніших гравців матчу, то баскетболіст кропивницької команди Олександр Дробязко набрав 34 очка, Владислав Унгурян з команди «КРИВИЙ РІГ КНУ-КДПУ» – 24 очка.

Завтра, 9 грудня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 11:00.

«КРИВИЙ РІГ КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 85:77 (21:20, 26:22, 23:15, 15:20)
БК «Золотой Век»: Сосой (17 очок+ 5 підбирання + 3 результативні передачі), Шаламов (2+3+0), Масальський С. (4+2+5), Масальський О. (3+0+0), Баранов (5+6+3), Петров (8+5+6), Крамар (0+0+0), Дробязко (34+10+4), Мизь (4+4+2).