Головна » Блоги » “Балкани” вийшли з відпустки

balkanu20 грудня завершилася основна частина зимових канікул у представників зорянських “Балкан”. Перше, після півтори місячної відпустки, заняття підопічні Андрія Пархоменка провели на критому міні-футбольному майданчику і тривало воно близько півтори години. Таких тренувань напередодні новорічних і Різдвяних свят буде чотири, після чого команда 28 грудня у себе в Зорі проведе внутрішньоклубний турнір з міні-футболу.

Основна навчально-тренувальна робота у зарянської команди розпочнеться з 21 січня. Перші два навчально-тренувальних збори “Балкани” проведуть в Одесі, після чого 20 лютого вирушать на заключний етап підготовки до Туреччини, де пробудуть аж до 8 березня. Перші контрольні ігри в зимовому антракті підопічні Андрія Пархоменка проведуть в кінці січня – початку лютого наступного року проти (ведуться переговори) молодіжного складу одеського “Чорноморця”, тираспольського “Шерифа-2″, а також представників Національної Дивізії Молдови – футбольних клубів “Петрокуб” та “Зімбру”.

Що стосується кадрових втрат, то на сьогоднішній день вона у зорянської команди всього одна: клуб покинув нападник Владислав Кабанюк. Всі інші – в строю. Гучних придбань нинішньої зими від “Балкан” чекати не варто: основний упор в селекційній роботі футбольного клубу буде зроблений на пошук молодих вихованців одеського футболу.


error: Копіювання заборонено!