Головна » Футзал » Екстраліга Чемпіонату Кіровоградської області: лідер втратив очки

futzal-kir-11-cВідбулися 5 матчів 7-го туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

У звітному турі лідер, «Земельник», втратив очки. У протистоянні з командою «Рятівник» була зафіксована нічия 3:3. Це перші втрачені очки лідером змагань.  «Енерго» зміг перемогти у цьому турі, але це було не легко – лише з перевагою в один м’яч. У турнірній таблиці двовладдя – дві команди мають по однаковій кількості набраних очок. ФК «Новоукраїнка» з рахунком 4:2 переграв «Фаворит» і втримує третє місце.

Про це порталу «Спортивна Кіровоградщина» повідомили в Кіровоградській обласній організації федерації футболу України.

Результати матчів 7-го туру Екстраліги:
ФК «Новоукраїнка» – «Фаворит» – 4:2
«Ельбрук» – «Ельбрук» – 6:4
«Україна-Дудляр» – «Енерго» – 1:2
«Арсенал» – ФК «Кропивницький» – 2:4
«Земельник» – «Рятівник» – 3:3

Матч «Огнеупор» – «Єлисаветградські Орли» відбудеться 28 грудня. Початок о 19:00.

Турнірне становище команд: «Земельник», «Енерго» – по 22 очка, ФК «Новоукраїнка» – 19, «Ельбрук» – 16, «Рятівник», «Арсенал» – по по 13, «Україна-Дудляр» – 10, «Металург» – 9, ФК «Кропивницький» – 6, «Фаворит» – 3, «Огнеупор» -1, «Єлисаветградські Орли» – 0.

Кращі бомбардири: Сергій Барбанов («Енерго»), Андрій Федотов (ФК «Новоукраїнка») – по 15 м’ячів, Олександр Кочура («Земельник») – 14, Максим Корчинський («Ельбрук») – 11, Ярослав Бирса («Земельник») – 10.

16 грудня відбудеться восьмий тур Екстраліги. Відзначимо, що матчі відбуваються у Кропивницькому у спортивному залі “Енергоспорт”.


error: Копіювання заборонено!