Головна » Прем'єр-Ліга » “Олександрія” вдома поступилася ФК “Львів”

Olex-LvivСьогодні в Олександрії на стадіоні “Ніка” відбувся матч 18-го туру УПЛ ФК “Олександрія” – ФК “Львів”.

Відзначимо, що у стартовому матчі наставники мали по одній втраті у зв’язку з дискваліфікаціями – у господарів не грав кращий бомбардир Євген Банада, у гостей – Владислав Приймак.

Аналізуючи стартові склади команд зазначимо, що у господарів очікувався вихід з перших хвилин Максима Задераки, але він залишився на лаві запасних. А вийшов Євген Протасов. Також у старті вийшов Павло Пашаєв, адже Андрій Цуріков не потрапив до заявки команди на звітний матч. І про це говорив наставник «Олександрії» Володимир Шаран після переможного матчу у Полтаві – На Андрія чекає операція. Також у матчі проти «Львова» не олександрійцям не могли допомогти Віталій Пономар, Василь Грицук, Андрій Запорожан, Артем Полярус.

Вже на другій хвилині матчу “Олександрія” пропустила гол. Після подачі з кутової позначки відзначився Володимир Адамюк, який результативно замкнув дальню штангу воріт.

Після забитого м’яча гості закрилися на власній половині поля. На жаль, експериментальним складом «Олександрія» складно шукала шляхи до воріт суперника. А на 30-ій хвилині матчу гості вийшли в атаку і створили другий момент, який знову завершився взяття воріт господарів: після передачі Мартана Володимир Адамюк другим дотиком забив другий м’яч у ворота Юрія Паньківа.

Перший момент олександрійська команда створила на 35-ій хвилині: після удару Євгена Протасова м’яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт гостей. А через три хвилини після подачі Стецькова (за кілька хвилин до цього Тимур замінив Павла Пашаєва) Шастал пробив вище воріт.

«Олександрія» у першому таймі матчу тиснула на ворота суперника. Її змушувала ситуація – потрібно було відіграватися. А от гості при першій зручній нагоді намагалися збити темп гри, десь потягнувши час, заспокоївши гру. Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 2:0 на користь ФК «Львів».

З початку другого тайму матчу господарі володіли ініціативою. А на 56-ій хвилині після флангового прострілу Кирила Ковальця м’яч дивом не залетів у ворота гостей – на їх боці була футбольна фортуна. Через дві хвилини після удару Протасова м’яч пролетів трішки вищі воріт Бандури.

На 68-ій хвилині Дмитро Гречишкін з 20 метрів пробив поруч зі стійкою воріт суперника. А через чотири хвилини Артем Сітало поцілив у стійку воріт гостей. На 77-ій хвилині після подачу Ковальця з кутової позначки Шедрик пробив повз ворота «Львова».

Після подачі Юрія Паньківа і скидки Станіслава Микицея пробивав Артем Сітало – голкіпер гостей парирував, але першим на добиванні був Антон Шендрік – 1:2. Через дві хвилини пробивав Станіслав Микицей – голкіпер на мертво спіймав м’яч.

Фінальний штурм воріт львівської команди був дуже потужний. Після прострілу Шастала Устименко не дотягнувся до м’яча. На 90-ій хвилині Артем Сітало не реалізував вихід один на один з голкіпером – врятував гостей Бандура.

Цей матч завершив літньо-осінню частину чемпіонату. Свій наступний офіційний матч «Олександрія» проведе у другій половині лютого. У 19-му турі, базою датою якого є 23 лютого, «Олександрія» на виїзді зіграє з лідером чемпіонату України – донецьким «Шахтарем».

ФК “Олександрія” – ФК “Львів” – 1:2 (0:2) (Шендрик, 85 – Адамюк, 2, 30)

“Олександрія”: Паньків – Микицей, Шендрик, Бондаренко, Пашаєв (Стецьков 35) – Довгий (Устименко 66) – Протасов (Задерака 72), Гречишкін, Ковалець, Шастал – Сітало

“Львів”: Бандура – Адамюк, Борзенко, Парамонов, Воронін – Тейлор, Мартан, Ліма, Сабіно (Араужо 90+5), Западня (Голіков 76) – Бруно
Тренер: Юрій Бакалов

Попередження: Бондаренко 57, Шендрик 85 – Сабіно, Воронін, Мартан 57, Борзенко 90+4, Бандура 90+6