Головна » Прем'єр-Ліга » Володимир Шаран: повелитель джокерів

Sharan22У публікації «Повелителі джокерів: найкращі майстри замін серед українських тренерів» футбольне видання Терикон аналізує такий важливий елемент тренерської майстерності, як вміння підсилити гру вдалою заміною.

Ну, і ось людина, яка може бути з повною підставою названа повелителем джокерів українського футболу, пише видання. Це тренер «Олександрії» Володимир Шаран, який домігся немислимого відсотка голів, забитих запасними гравцями – 24% (6 з 25 голів, забитих його командою в цьому чемпіонаті).

Це сталося в 5 матчах турніру. 4 з них «Олександрія» виграла, 1 звела внічию. Нічийний результат якраз гідний окремої уваги. Справа в тому, що обидва голи тоді (а мова йде про нічийний поєдинок 2:2 зі «Львовом») на рахунку саме джокерів, причому двох різних – унікальний випадок для цього чемпіонату.

Тут чуття Шарана спрацювало по повній: програючи після першого тайму 0:2, він в перерві влив до складу свіжу кров, Артема Сітала та Василя Грицука – і вона допомогла врятувати матч.

Грицук виручив свого тренера в ще одній складній ситуації – з «Олімпіком», там на його рахунку – переможний гол з пенальті на 88 хвилині.

Крім того, у Шарана забивали ще такі резервісти, як Віталій Пономар (2:0 з «Карпатами»), Дмитро Шастал (3:2 з «Чорноморцем») і Кирило Ковалець (3:0 з «Арсеналом»).

Спритність, з якою тасує свій склад тренер «Олександрії» – одна з причин того, що ми бачимо його команду на сенсаційному другому місці в УПЛ, підсумовує видання.