Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» знову програв миколаївцям

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із «Миколаєвом-2».

Вчора, нагадаємо, «Миколаїв-2» святкував перемогу з рахунком 90:65. Сьогодні гості результативно провели першу чверть матчу, здобувши 13 очок переваги. На далі вони вирішили не збавляти темп гри. Господарі найбільш слабко провели останню чверть, в якій здобули лише шість очок.

У підсумку матч завершився з рахунком 105:58 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст миколаївської команди Кирило Мещеряков – 28 очок; найрезультативнішим у складі кропивницької команди став Олександр Хапун, який набрав 12 очок.

8-9 грудня «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» вдома зіграє з командою «Маріуполь-2».

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «Миколаїв-2» (Миколаїв) – 58:105 (19:32, 14:25, 19:27, 6:21)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (8 очок+6 підбирань+4 результативні передачі), Хапун (12+7+5), Вербовий (5+2+3), Бурлака (10+6+0), Мизь (3+2+0), Поярков (8+6+0), Рибченко (2+2+2), Саламаха (10+6+0), Ходоровський (0+0+0).