Головна » Баскетбол » У Кропивницькому «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» програв миколаївцям

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із «Миколаєвом-2».

Перша половина першої чверті матчу пройшла за рівної гри. Господарі вели в рахунку 9:8, але гостям вдалося переломити хід поєдинку і піти у відрив. За перші 10 хвилин гри миколаївці забезпечили собі аж 13 очок переваги.

У другій чверті матчу гості збільшили відрив у рахунку – на перерву команди пійшли за рахунку 47:25 на користь баскетболістів «Миколаєва-2».

Третя чверть матчу пройшла за переваги господарів, які відіграли шість очок відставання. На початку четвертої чверті господарі ще кілька очок відіграли, а потім видали результативну серію – за пару хвилин відіграли сім очок. При рахунку 60:69 гості “оживилися” і старалися не дозволяти кропивничанам зменшувати різницю у рахунку. Навпаки гості видали результативну кінцівка матчу, здобувши 21 очко.

У підсумку матч завершився з рахунком 90:65 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст миколаївської команди Роман Липко – 22 очка; найрезультативнішим у складі кропивницької команди став Іван Рибченко, який набрав 20 очок.

Завтра, 4 грудня, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 14:00.

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «Миколаїв-2» (Миколаїв) – 65:90 (11:24, 14:23, 21:15, 19:28)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (11 очок+4 підбирання+4 результативні передачі), Хапун (3+3+0), Вербовий (6+3+2), Бурлака (4+8+1), Мизь (0+0+0), Поярков (18+6+0), Рибченко (20+2+4), Ходоровський (2+1+0).