Головна » Інше » Кропивничанин Володимир Яковлєв завоював Кубок України з греко-римської боротьби

IMG_3568Щойно в Запоріжжі завершився дорослий Кубок України з греко-римської боротьби.
Відмінну боротьбу за Кубок продемонстрував наш земляк, кропивничанин, майстер спорту України Володимир Яковлєв. Жребій Володимиру достався дуже складний-в кожній ситучці достойний чемпіонського звання суперник. За вихід в фінал змагань в дуже напруженій сутичці з МС Кучеренком В. з Миколаєва Володимир буквально “вирвав” перемогу з рахунком 4:3.

В фіналі на нього чекав дуже досвідчений запорізький борець, майстер спорту України міжнародного класу Євген Пишков. Всі очікували боротьбу рівних і гідних суперників, але Володимир вже на початку сутички дав зрозуміти, що налаштований тільки на перемогу і не залишив супернику жодних шансів! У підсумку -впевнена перемога з рахунком 7:0 і Кубок України, як винагорода і переможна крапка в складному для борця 2018 році.

Наступний рік-передолімпійський, визначний для будь-якого спортсмена і починати його з мажорної ноти Володимиру буде набагато приємніше! Ми очікуємо від нього переможної ходи в 2019 році і завоювання олімпійської ліцезії.

Вітаємо з визначною перемогою вихованця дніпровського тренера Володимира, який привів його до цього успіху,одного з найдосвітніших і найавторитетніших тренерів України, ЗТУ Ставрінова М. Г. , першого тренера кропивничанина Горбаня М.А. та всю борцівську спільноту Кіровоградщини і Дніпропетровщини, за яку зараз виступає Яковлєв!

IMG_3573

Валерій Малишок


error: Копіювання заборонено!