Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» у Харкові вдруге програв

basketБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді вдруге зустрічався з БК «Харківські Соколи» (Харків).

Вчора БК «Золотой Век» зазнав поразки від харківської команди – 86:94. Сьогодні теж кропивничани не змогли перемогти господарів. Якщо перша чверть пройшла на рівних, то наступні дві чверті стали провальними – за той час гості набрали лише 21 очко, коли господарі – 49. У четвертій чверті матчу кропивницькій команді вдалося віддіграти сім очок, але то стало слабкою втіхою.

Матч завершився з рахунком 94:72 на користь БК «Харківські Соколи». Найрезультативнішим гравцем матчу став Сергій Ольховіков (БК «Харківські Соколи»), який набрав 21 очко. Найрезультативнішими у цьому матчі у складі БК «Золотой Век» стали Станіслав Масальський та Андрій Шаламов – набрали по 15 очок.

8-9 грудня БК «Золотой Век» у Кропивницькому зіграє з командою «ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» (Дніпро).

БК «Харківські Соколи» (Харків) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 94:72 (20:19, 25:12, 24:9, 25:32)
БК «Золотой Век»: Сосой (4 очка+ 3 підбирання + 6 результативних передач), Шаламов (15+3+0), Масальський О. (0+0+0), Масальський С. (15+2+3), Кабацюра (8+11+2), Баранов (3+0+0), Петров (0+1+0), Крамар (11+2+0), Дробязко (10+0+1), Сосой (11+1+3), Мизь (6+2+2).